Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nekem esik rosszul, ha...

Csak nekem esik rosszul, ha így viselkednek e párom volt munkatársai?

Figyelt kérdés

A párommal most volt az esküvőnk, 2 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, és mikor összejöttünk, az össze párom összes ismerőse nagyon örült nekem,mert a Páromnak elég gáz kapcsolatai voltak...úgy sorba átverték, kihasználták. Szóval mindenki örült nekem, mondták is,meg éreztem.

No,most már meg volt az esküvő is,akin ezek a volt munkatársak is ott voltak.

Tegnap este összeültünk párom régi munkatársaival dumálgatni ( fél évente szoktak ilyet csinálni).Hívtak engem is, sőt,mikor megkérdeztem hogy menjek-e ki voltak akadva, hogy még jó hogy, ez természetes.


Beszélgettünk, hahaha..nagyon muris volt minden.

beszéltünk az esküvőnkről, hogy minden mennyire tetszett nekik, stb.

erre gyors váltás, és a párom felé megy a kérdés:

Te emlékszel arra a volt munkatársunkra, a Szilvire?

Tudoood, az a kis bögyös. na az milyen jó csaj volt. Jaj tudom hogy mennyire oda voltál érte, tökre tetszett neked.


Erre meg ülök ott,mint egy hülye gyerek, és köpni-nyelni nem tudok. Nem zavar a párom exei,normális hogy tetszett neki más, előttem is:D csak ezt miért kell így benyögni,mikor mondjuk már a felesége vagyok, és ott ülök mellettük?


Csak én érzem ezt pofátlanságnak? ( és nem ,nem egy pasi hozta fel a témát, hanem egy csaj,aki nagyon bír engem... és pl ő a pasijára olyan féltékeny,hogy hozzá se lehet szólni)


Nem tudom ezt hova rakni, eléggé elrontotta a kedvemet, de nem mondtam semmit.

Csak nekem abnormális hogy ilyenről elkezdünk beszélni?

(pl nem rég volt nálunk látogatóba egy barátunk,akinek új csaja van. a régit is ismertük, sőt jóba is voltunk vele, de eszünkbe se jutott azt emlegetni, hogy "emlékszel milyen volt az a csaj?" egyértelmű hogy nem hozok fel ilyen témát....



2014. szept. 3. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát... lehet, hogy akartak róla mondani valamit, hogy mittudomén ő is férjhez ment, vagy külföldön dolgozik, vagy Nóbel-díjat kapott vagy ilyesmi és elkezdték a férjednek a beazonosítással, csak aztán rájöttek, hogy gáz és abbahagyták.


Sokszor kezdünk így egy történetet, hogy képzeld az a XY tudod aki ezt meg azt csinálta, na azzal ez meg az van képzeld. de az ember iszogatás közben nem mindig úgy fogalmaz ahogy kéne.

2014. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak húzni akarta a párod agyát...hogy volt más is, de végül melletted állapodott meg...amolyan "gondoltad volna, hogy ilyen feleséged lesz amikor még az a csaj tetszett?" kérdés...szóval nem bántásból kérdezte szerintem...
2014. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
primitivek...
2014. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem,nem így történt, hogy beszéltek róla, hogy ez történt vele, vagy az.

Mert a csaj dolgozott velük vagy 1 hetet, és ment,mert kapott egy jobb ajánlatot.Azóta nem is tartja senki vele a kapcsolatot, épp hogy a nevét tudják.

Csak nekem eszembe nem jutna senki exét felhozni, de még csak olyat se nyögni be egy társaságba, hogy mennyire tetszett.

Mikor Párom tagadni próbáltam,mert szegény tök kellemetlenül érezte magát, akkor a csaj rászólt hogy : Ne tagadd, hát látszott rajtad hogy rá vagy GERJEDVE.


kicsit úgy jött le,mintha én csak egy lennék a sok közül, és most épp én ülök ott mellette. Nem is értem. miért hívtak akkor el? nem érdekelnek a párom exei, csak mikor az én barátaimmal vagyunk,akkor azok se az én exeimet tárgyalják ki, a Férjem előtt,mert van bennük annyi jó modor.

(főleg hogy fél évente egyszer találkozunk ezzel a bandával, szóval lenne miről mesélni...de nem,mert ez a fő téma)

2014. szept. 3. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tartanak téged annyira jó fejnek, hogy ilyet beszéljenek előtted! Bunkóság volt, de lehet így gondolták. A férfiak sokszor nem gondolkodnak :D
2014. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
épp ezért írtam oda, hogy egy csaj erőltette a témát.mert ha még egy pasi hozza fel, a "jócsaj" témát, az más. de pont egy olyan csaj, aki betegesen féltékeny a pasijára...
2014. szept. 3. 11:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a lány defektes. Féltékeny a boldogságotokra és szeretné ha nem lenne minden ilyen idilli.

Szeretné emlékeztetni a párod hogy volt ez másképp is. Gondolom az ő kapcsolatában vannak most mélyrepülések ezért szeretné hogy másnál is így legyen.

Az is fölmerült hogy lehet hogy tetszett neki a párod, de nem mutatta ki.

Aki ennyire figyeli és emlékszik hogy a másiknak ki és mennyire tetszik annak az a valaki nem közömbös.

Neked csak az a dolgod hogy titkokat ne ossz meg vele, és lássa hogy boldogok vagytok. Olyan dolgokat se ossz meg vele amiket ellenetek fordíthat. Legjobb ha csak azt tudja rólatok hogy szeretitek egymást.

2014. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Féltékeny, tetszett neki a férjed, csak neki nem jött össze. Ne foglalkozz vele.
2014. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy tetszett neki régen a férjed, csak nem nyilvánította ki felé.

Vagy írígy volt a bögyös Szilvi sikereire, mert nőként ő is vágyott hasonló figyelemre mint az a lány.

Most pedig irigy hogy boldogságban éltek . Lehet hogy nem tudatos nála ez a dolog, de belül valami nem tűri a harmóniát.

A vitáitokról és nézeteltéréseitekről ne vele értekezzetek , ne tőle kérjetek tanácsot!

2014. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!