Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől van az emberekben...

Vjekoslav kérdése:

Mitől van az emberekben ekkora utálat? Miert viselkednek igy idegenekkel, es nekem hogyan kellene ezt kezelnem.

Figyelt kérdés
Lassan masfel eve elek kint nemetorszagban. Dolgozni jottem ki vagohidra betanitott. munkaskent. Hala Istennek szerencsenre ugy tudtam ide ki jutni. Hogy a fonokom aki szinten magyar, felesegul vette az unokanoveremet,tehat nekem nagy segitseg volt toluk. Fiatal vagyok 22 eves. elso munkahely tehat tapasztalatom nem nagyon van az idosebb, tapasztaltabb, szakmabeli emberekkel szemben. Legtobb problemam ebbol fakadt ugyanis meg szerettem volna feleni a fonokomnek de leginkabb a munkatarsaimnak hisz nekik akartam megmutatni hogy nincs velem kivetelezes. olyan munkakat megcsinaltam amiket a komolyabb kotesu emberek nen szivesen. Megis en voltam a semmitevo, a kivetelezett, rokongyerek. A legdurvabb az volt amikor egy tolem 2 evvel idosebb hentes kollagam szivozott velem. elhordott minden suszternak. En baratnak gondoltam ra, o pedig eleg durvan elkezdte szivni a verem. a vegere annyira elharapoztak a dolgok hogy majdnem egymasnak rontottunk kessel. Aztan felmondtam mert mar nem birtam tovabb. Mert csinálta/ták ezt velem. A fonokom elegedett volt velem. Feltekenyseg. vagy csak a farkastorveny es kicsinaltak. Hogy kellett volna viselkednem? hozzajuk allnom hogy ne tudtak volna ezt tenni velem.
2014. jan. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Ez a megszokott a magyarok között. Ezen kivül ebböl remelhetöleg megtanultad, hogy SOHA nem megy az ember rokonokhoz dolgozni, mert VAGY nem fogadja ela többi dolgozó, VAGY a fönök hazsnálja ki, hogy szivességet tett neked.


Keress olyan munkát, ahol nincs rokon és nincs másik magyar.

2014. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A dolgok sok kicsi dologból állnak össze lehet hogy különböztél tőlük , otthoni bajaik voltak , nagyon meg akartál felelni nekik , csak csináld a dolgod azt gondolnak amit ők akarnak
2014. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Megtanultam. Csak ez elkeserito es nagyon bant hogy ezt mind a ket oldalrol kihasznaltak. Kellett a munka. Itt kulfoldon ahol kis kozossegben vagyunk magyarok jo lenne osszetartani. Lelkileg kicsinaltak. És még most is magamba vagyok fordulva.
2014. jan. 28. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

mert ilyen r.ohadékok az emberek

egyik munkatársam aki mellettem dolgozik és ha kevés munkája van akkor az istennek se segítene be, ugy kell rászólni, pedig én kérés nélkül segítek neki ahogy tudok

de most már nem fogok, elegem van belőle

2014. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezért van az, hogy az értelmesebb magyarok, föként akik hosszabb ideje élnek külföldön, elkerülik a magyar közsségeket és inkább megpróbálnak beilleszkedni az ottaniak közé. Ugyanis a helyiek sokkal tisztességesebben állnak hozzá másokhoz, mint a magyarok.
2014. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Emberek ha kint vagytok vigyazzatok ti is hogy ki elott mit beszeltek. es jol gondoljatok meg kivel mit osztotok meg. Itt azon vannak az emberek hogy a masikat ki csinaljak. csak azert hogy nekik jobb legyen.
2014. jan. 28. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Németországban a németek úgy néznek magyarokra mint mi, a cigányokra..
2014. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Londonban is sajnos
2014. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!