Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit ettetek ma a munkahelyerek...

Mit ettetek ma a munkahelyereken/iskolában? Vittétek? Adták?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Csirkemell rizs és zöldség, éjszakás vagyok a héten, ilyenkor nincs lehetőség ebédet venni amiben ugyancsak ezek szerepelnek.

Nekem nem nagyon szokott változni az étrendem, mert konditermi edzést végzek, amibe nem fér bele a hamburger, pizza, sütemény.

22F

2014. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Házikolbász, barnakenyérrel és hagymával. Sok hagymával.
2014. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Munkahelyi kifőzdében ettem: eperleves+kukoricás rizs fokhagymás szelet, paradicsom saláta

Nem adták, hanem be vagyok fizetve és mindig lehet választani előre ki mit fog enni.

2014. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsírszegényen,saját kisütésű kacsazsírral készített pörköltöt durillo gyermelyi tésztával,a gyerkőc is ezt vitt a suliba.A menzát nem szeretjük,mert transzzsírral és káliumozott,vagy nátrium szegény sóval főznek,valamint a mosogatás kívánnivalót hagy maga után.Többször mondta a gyerekem,mikor még menzás volt,hogy ételmaradékos az evőeszköz.Munkahelyemen kapok havi 12 000 Ft.-ot,amit csak bufében lehet levásárolni,hát mondhatom,egy ilyen m.helyi büfé az üzemeltetőnek aranybánya!Félig nyers sületlen,fővetlen kis hús db.-ja 500 Ft.transzzsírral készítve persze és így tovább,a késztermékek horrorisztikus árban,pl.1 db.narancs 300 Ft.!Úgy hogy a 12 000-met mogyi mixekre kénytelen vagyok elpazarolni.A száraz kakaós csigától kezdve,minden transzzsírral készül,semmi egészséges nincs ott,még keserű csoki sincs,hogy valami egészségesre el tudnám költeni,ha már sajnos pazarlásra van ítélve ez a pénzem.Amióta megtudtuk,-jó pár éve-hogy az étolaj is transzzsír,meg hogy a sóhoz káros adalékot adnak,azóta mindenből csak saját készítésűt fogyasztunk,félkész,kész terméket nem vásárolunk.
2014. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szuaszin ***** válasza:
Egész nap az erdőben bolyongtam, jónéhány hangyabolyt felporszívóztam a belembe! Ingyé vót
2014. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egy szelet mogyorós csokit :)
2014. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggelire teljes kiőrlésű rozskenyérből, sonkával, sajttal, paprikával szendvics, ebédre tökfőzelék fasírttal. És hoztam magammal.
2014. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Istentelen rossz volt. Hoztuk, rántott sajt kemény, a rízs elfőtt, a leves meg kitudja. Hiányzik a nyári főzés, lehet,hogy vissza kéne térni rá.
2014. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!