Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A rendes, becsületes emberek...

A rendes, becsületes emberek miért nem boldogulnak ma Magyarországon? És a HR-es pitsáknak és hasonlóknak miért van jó dolguk?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy manapság minél nagyobb nyaligép, köpönyegforgató vagy, annál jobban boldogulsz.

2014. szept. 11. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mindig annak van jó világa, aki a vezetőkhöz hasonlóan él.
2014. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez így van. Én is minden héten rendesen és becsületesen feladom a lottószelvényemet, de még komlyabb összeget nem nyertem.
2014. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert a becsületes dolgozó általában az értékteremtő munkahelyeket tölti(töltené)be.Az értékre meg a mai világban nincs kereslet.Viszont bizonyos körökben jól nyaló, jól fekvő semmirekellőkre egyeseknek szükségük van, tehát nekik fenn kell tartani meló (értsd, melegedő) helyette, ahonnan felvehetik a zsíros, de meg nem érdemelt fizetést.
2014. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Mert becsülettel soha nem tudtál kitermelni úgy, és annyi pénzt, hogy ne áldozd rá a fiatal korod, ergo 30 éves korodban végeznéd el a főiskolát, és semmi nem garantálja hogy jól kereső leszel.

Ez most olyan dolog mint amikor egy multinál dolgoztam, és az ottani gyár egyik részlegét vezető főnök havi 700-800at kapott kézhez. Kb annyit csinált hogy fogadta a delegációkat, elkísérte őket A-ból B-be, de még így is volt felettese akihez eredetileg érkeztek a vendégeik.

És kétlem hogy főiskolája meg diplomája volna.

2014. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez hülyeség. A rendes becsületes emberek is boldogulnak, ha tisztességgel dolgoznak.
2014. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utolsó neked elgurultak a gyógyszereid
2014. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj a kérdésemért, de tudod egyáltalán, mit jelent az, hogy HR-es?
2014. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak HR-Pitsák vannak :-)

HR-es Pisták is ;-Đ

2015. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!