Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Benei sütemény termelőüzembe...

Benei sütemény termelőüzembe mikor szokott lenni munkaerő felvétel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nézted az Éjjel-nappal budapestet, és bízol abban, hogy felvennének 1000-ftos órabérben?! Nem kötözködni szeretnék, csak eszembe jutott a kérdésről, hogy pont ez volt benne este. :D Kiábrándítalak, egy üzemben sem fizetnek ilyen jól! ;) :D
2014. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,csupán érdekelne hogy hogy működik ez.
2014. szept. 17. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor szerintem hívd fel az információs számot, ami szerintem a honlapjukon kint van mint elérhetőség ( gondolom én, minden cégnél kint van), és kérdezz rá. Lehet azt mondják, hogy már mehetsz is, mert mindig kell ember. :) 1-es voltam ismét.
2014. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom már régi a kérdés, de muszáj elmondanom hogy senki ne akarjon odamenni. Rabszolga tartó banda az egész. Egész nap csak 20 perc szünet van amit persze le kell dolgozni, elejtesz egy sütit levonják keményen, a főnök egy lengyel nő aki azt mondogatja hogy dolgozzatok mocskos magyarok, a kollégák szintén szemétládák, ott csak azok maradnak akiknek teljesen elmentek otthonról, különben meg szinte hetente cserélődnek az emberek.
2015. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Aki szereti a rabszolgamunkát 400/óra forintért, az alázást, az egész napos üvöltözést,a nem bejelentést, pénzlevonásokat az mehet nyugodtan, mindig van felvétel.
2017. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam ott, és sajnos teljesen igaza van az előttem szólóknak!!!
2017. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés,de ami ott megy , az mindenen túltesz!

Normalis ember egy napot se dolgozik ott.

2021. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!