Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap lesz az első napom...

Holnap lesz az első napom gyárban, operátorként. Mire számíthatok? Neked milyen volt az első munkahelyi napod?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én eléggé izgultam az összes melóhelyen :D

Leginkább az miatt,hogy milyenek lesznek a kollégák,na meg a munkát mennyire fogom bírni.


Érettségi után első munkahelyem az Avonnál volt,a szalag mellett.A betanítom nagyon kedves volt,segítőkész. Utána hát első nap 12 órázni kellett szóval kicsit szívás volt :D De mindig jöttek segíteni.

Mindenki nagyon kedves volt,barátságos,közvetlen szépen betudtam illeszkedni.Velem egykorúak voltak jó részt.De az idősebbekkel is eltudtam beszélgetni.

A munkahely nem volt a legjobb,nagyon sokat dolgoztattak minket kevés pénzért,de a kollégák jó fejek voltak.

Legjobb barátnőmet is ott ismertem meg:)


3 hónapot bírtam ott,a társaság nagyon hiányzik még mai napig,bár sokan eljöttek már onnan.


Aztán takarítottam egy pékségben,első napom nem volt a legjobb,mert albánok voltak a főnökök és belekötöttek mindenbe.Persze nem értettem amit mondtak.Na meg rám startoltak. Ott nem is voltam sokáig. 2 kolléganőm volt (két eladó) velük is egész jóba lettem.Mai napig bejárok a pékségbe beszélgetni velük.


Aztán szobalány voltam 2-3 normális kolléganőm volt a többi beképzelt. Itt is az a 2-3 nagyon segítőkész volt.Első munkanapom leginkább itt megfigyeléssel történt,meg elmondtak mindent.Viszont benyitottunk egy szobába ahol épp szexeltek.Ugye itt kopogni kell 2x-3x is, várni egy kicsit ha nem szólnak akkor be lehet menni.Hát itt nem szóltak és bementünk :D

Aztán mondták,hogy ez előfordulhat :D


Akkor most jelenleg irodai munkát végzek.Első napom nagyon jól telt.A társkollégám velem egykorú srác aki tök jó fej.Illetve a főnökünk nagyon rendes,bulizós,hülyülős emberke :D öröm vele dolgozni.

Többi kolléga is nagyon rendes,kedves,segítőkész.

Munka meg agyilag fárasztó.

2014. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Operátorként jó volt az első nap, de a többi nap maga volt a pokol.
2014. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lassan indulnom kell, kicsit izgulok:-)
2014. szept. 22. 04:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd mesélj
2014. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jabil? :)
2014. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hozzánk jöttél :) mostanában folyamat veszik fel az embereket. esetleg írd meg privátban hátha tényleg :)
2014. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig nincs semmi extra, csak oktatás folyik, de kíváncsian várom, hogy mi fog kisülni belőle. :-)
2014. szept. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!