Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres Budapesten egy...

Mennyit keres Budapesten egy gyári munkás?

Figyelt kérdés
Van valaki a környezetetekből (családtag barát) aki Budapesten egy gyárban dolgozik? (Ha igen akkor hol?) Mennyit kap kézhez havonta,és hány órát illetve hány műszakban dolgozik?

2014. szept. 20. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársunk valami villanykapcsolókat szerelt össze két műszakban, heti 40 órában, havi 80-ért...
2014. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kafetériát vagy valami jutást kap? Bérletet fizetik?
2014. szept. 21. 00:00
 3/9 anonim ***** válasza:
a munkáltatónak törvényesen kb. 85%-át fizetnie kell a munkavállalónak, nem tudom pontosan, hány százalékát, de ekörül. Erzsébet utalvány, illetve Szép Kártyára igényelhető béren kívüli juttatás, de ennek mértékéről a gyár dönt. Erzsébet utalványból max. 8000 Ft adható, a többi Szép Kártya kiválasztott típusára megy, pl. meleg étkezés, kultúra és szabadidő, egészség, iskolakezdési támogatás, stb. Ha minimálbérért dolgozol 2 műszakban, akkor 80.000 Ft körül keresel, három, illetve folyamatosban többet, mert van éjszakai és vasárnapi pótlék is
2014. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

80 körül, 3-4 műszak, tönkre is mehetsz benne. tehát csak átmeneti megoldásnak jó.


élni nem elég, de éhenhalni nem fogsz, ha van hol laknod.

2014. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én borsodban lakok és 4 műszakba keresek 85-90 között + 17ezer kajacsekk! Akkor lehet hogy nem is olyan jó ötlet felmenni Budapestre!
2014. szept. 22. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
a gyárakban ugyanannyit fizetnek, ált. minimálbér, max. plusz 10.000 Ft, ha sima operátorként mész, de ha van valami szakmád, akkor viszont azt elég jól megfizetik.
2014. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem fizetik meg a "szakmát", csak a műszaki vagy programozói diplomát. legfeljebb akkor ha van 5-10 év tapsztalatod és beszélsz nyelvet.
2014. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pest mellett vagyok gyárban. 3 műszak, pótlékkal és benzinpénzzel együtt átlag 135ezer nettó.
2014. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pesten dolgozok a gyar nevet nem akarom feltuntetni! 103865 ft a brutto berem ami kb nettoba 72-75 ezer ft. Erre jon 8000 ft erzsi meg 12600 ft cafateria vendeglatas. Most a fizum nettoba utaltak 109ezer ft. Ebben benne van a muszakpotlek is. A legtobb amit kaptam nettoba 140 ezer ft pluszazerzsi meg a cafateria. Akkor 2 ejszakas hetem volt egy delutanos es reggeles. Es munden szombaton volt tulora lehetoseg es bementem dolgozni de heetkoznap kertem tulorat. Akkor plusz 4 orat maradtam (12ora) ez volt 5 alkalom. Valamint akinek videken van lakcime annak a ceg fizeti oda vissza az utat 30ezer ftig. Ez alatt ugy ertem aki messze lakik mint pl aki debreceni, bekescsabai, pecsi, borsod megyei stb... aki pest kornyeken lakik mint pl Sulysap, Monor, Gyal azok kapnak berlet tamogatast.
2014. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!