Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjféltől egész reggelig...

Éjféltől egész reggelig folyamatosan nyögdécsel, tekereg a kisfiam. Használjuk a hasfájásra javasolt gyógyszert, de nem vettem észre javulást. Mit tehetek, hogy nyugodtan aludhasson?

Figyelt kérdés
Napközben óránként, éjjel 8kor 10kor és éjfélkor szopizik, utána össze-vissza, majd reggeltől ismét beáll az óránkénti evés. Hajnalban tornáztattam, elősegítve az ürítést.
2012. máj. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eszik túl sok előtejet? Attól folyamatosan lehetnek gondjai ugyanis. Az én fiam is óránként evett, és amikor minden alkalommal cicit váltottam, akkor fájt neki is, zöldet is kakált. Aztán átváltottam arra, hogy csak 3 óránként váltottam mellet,az segített. Bocs, ha nem a kérdésre válaszoltam.
2012. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza lehet az elsőnek. Ki sem tud ürülni így a kis gyomra. Próbáld fokozatosan növelni az időket a két etetés között!

Ha ez sem válik be, próbáld ki a szélcsövet, nekünk csak az segített.

2012. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, félreérthető volt, de nem arra céloztam, hogy húzd az időt. A fiam továbbra is óránként evett, csak egy 3 órás időszakon belül többször ugyanabból a mellemből. Ettől még lehet igaza a második válaszolónak is, ha érzékeny a babád.
2012. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk a ritkább váltást, ha ez sem megy akkor a szélcsövet is. Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 18. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!