Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komolyan nettó 85 ezret keres...

Komolyan nettó 85 ezret keres egy pályakezdő egyetemista közalkalmazottként?

Figyelt kérdés
Ennél még néhány gyármunkás is többet keres. A bértábla az bruttóban értendő ugye? Állítólag 2008 óta nem változott, miközben minden egyre drágább.

2014. okt. 2. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen egyetemista és hol...de amúgy ja, kb ez a helyzet.
2014. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
milyen egyetem? eleg nagy a szoras a vegzettsegtol fuggoen
2014. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen egyetemista es milyen pozicioban. Ismeroseim kozalkalmazott palyakezdokent boven 200 folott kapnak, de a kozalkalmazotti bertabla az eletkort eleg komolyan sulyozza, szoval nyilvan huszonevesen nehez nagyot szakitani. Akinek meg nem tetszik az mehet a versenyszferaba.
2014. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van. A közalkalmazottak mind keveset keresnek, még az egyetemi oktatók is éhbérért tanítanak. És tényleg nem volt béremelés, sőt elvették az étkezési jegyeket is, ami mínusz 12000 Ft havonta.
2014. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Ne viccelj már,hát jóhogy többet keres egy "gyármunkás",de hívjuk inkább talán műszaki szakembernek,nem a szocializmusban vagyunk.

Termelés,gyártás,eladható termékelőállítás mindig is előnyben lesz.

Vaószínűleg okos vagy,meg művelt,sokat tanulsz,blablabla,de ne haragudj,azért mert nyakkendőben beülsz egy íróasztal mögé 186 milliomodiknak,nem jelent semmit.

2014. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

5-os

O gyarmunkasokrol beszelt, akiket ma is gyarmunkasnak hivunk. Es soha nem volt, es nem is lesz elonyben egy fizikai munkas egy szellemi munkassal szemben, nem tudom, hogy te milyen dimenzioban elsz. Nagyjabol egy tanult ember bertablaja ott kezdodik, ahol egy munkase veget er.

2014. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"hívjuk inkább talán műszaki szakembernek"


Hát amilyen gyárakban én dolgoztam, ott elég merész lenne bárkit is így nevezni. Lehet sok szellemi munkás is pótolható, de a gyári melós aztán végképp.

2014. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

5-ös vagyok.

Hát ha olyan okosak vagytok,akkor válaszoljatok már a kérdező fő kérdésére!

Egyébként járműszerelő és lakatos vagyok Bp.-en rendes állásban,és ugyanannyit keresek,mint a Testvérem,aki közgazdaságot tanít egy főiskolán.

2014. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Még sokat is mondtál azzal a 85-tel.
2014. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8: az lehet. Csak nem mindegy, hogy van-e valami a fejében, vagy pedig olyan, mint te.
2014. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!