Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Külföldön bébiszitterkedem,lassan egy éve már a családnál vagyok,nemsokára lejár a szerződésem.A család már elkezdett keresni új bébiszittert,és találtak is egy szimpatikusat,de nem kapta meg a vízumot.Legkésőbb azonban decemberben jönnie kellene az új bébiszitternek,mert az anya újra munkába áll,és azért idő kell,míg megszokja az új bébiszitter a család életét.Én nagyon jól érzem magam itt,a gyerekeket is nagyon megkedveltem,és ők is engem.

Arra gondoltam,hogy felvetem nekik,hogy mi lenne,ha tovább maradnék náluk.Mert most kicsit kétségbe vannak esve,hogy időben találnak-e egy megfelelő bébiszittert.Én egyetemen akarok Magyarországon majd tanulni,de azt csak szeptembertől tudom elkezdeni,így lenne egy csomó időm,amit nem tudom,mivel töltenék.

Szerintetek ésszerű lenne maradnom? Vagy ti hogy cselekednétek?


2014. okt. 16. 14:59
 1/2 csabika1971 ***** válasza:
Ha neked jó, akkor persze szólj és mielőbb.
2014. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ha tetszett, jól érezted magad, akkor szólj hogy maradnál, itt úgysem fogsz tudni nagyon mit csinálni szeptemberig.
2014. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!