Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes döntés? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés? Már lefoglaltam a repülőjegyet.

Figyelt kérdés
24/L vagyok és távkapcsolatban élek egy külföldi sráccal. Elvileg 4 hét múlva megyek hozzá és már repjegyet is foglaltam előre, mert így olcsóbb volt. Mostanában viszont úgy érzem, hogy hiba volt ez a repjegy, mert a srác, állandóan leráz, napokig nem válaszol a leveleimre. Ahhoz, hogy túléljem a köztünk lévő távolságot, nekem napi szintű kommunikációra lenne szükségem, de úgy érzem, hogy ő ezt nem igényli többé. Viszont ha ez így van, akkor felesleges odamennem, mert ha látjuk egymást, akkor utána még nehezebb lenne a szakítás. Plusz egy csomó pénzem rámenne még a repjegyen felül, amit már így is úgy is elbuktam. Amúgy állítólag nagyon vár és minden nap gondol rám, de szerintem aki minden nap gondol rám, az nem felejt el válaszolni az üzeneteimre. Szerintetek mit tegyek?

2014. okt. 10. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2014. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Neki is így elmondod és kiderül, hogy ő mit gondol erről.

2. Lemondod a repjegyet. Bukod a foglalást, de több pénzt spórolsz, mintha elmennél.

3. Elmész és kalandnak/kirándulásnak fogod fel a dolgot. Akkor sem bánkódsz, ha nem jön össze. Szervezz más programot magadnak és ne csak arra várj, hogy veled legyen a pasi. Múzeumtúra, városnézés, élvezd az utazást.

2014. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt elkapkodtad.Már a repülőjegyet is megvetted,egyáltalán számít hogy ki mit mond itt,vagy csak veled azonos véleményű embereknek a megerősítését várod?

szerintem elkapkodtad,butaság volt.

2014. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is foglalj tesó, mennék én is ám na
2014. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2:


"3. Elmész és kalandnak/kirándulásnak fogod fel a dolgot. Akkor sem bánkódsz, ha nem jön össze. Szervezz más programot magadnak és ne csak arra várj, hogy veled legyen a pasi. Múzeumtúra, városnézés, élvezd az utazást."


Jár a zöld kéz! Én is így gondolom. Nem hagynék ki egy ilyen utat még akkor sem, ha már nem tartanám a kapcsolatot azzal a külföldön élő személlyel. :)

2014. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, csak én már számtalanszor voltam a srácnál, szóval turisztikailag annyira nem érdekes a dolog. De asszem van a közelben valami kolostor, amit még nem láttam. Viszont 10 nap kicsit sok lesz kolostort nézni...
2014. okt. 10. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:

És körülötte nincsenek települések? Ha már elutazol repülővel egy távoli helyre, igazán felfedezhetnéd a környező településeket. Nem csak múzeumokat, kolostorokat, hanem a tájat, eldugott kis kávézót. Vagy foglalj egy másik városban szállodát és ott nézelődj.

Ha eleve nem úgy indultál ki, hogy szálloda meg sokat költekezel, akkor érdemesebb lenne lemondani a repülőjegyet.

2014. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!