Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiraktak az utcára a közmunkás...

Kiraktak az utcára a közmunkások közé, nagyon félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig az irodán voltam, az ügyfélszolgálaton, de aztán csináltam pár kisebb gondot, amik önhibámból történtek. Kiraktak egy utcai brigádba, mi szerint nem vagyok alkalmas irodai munkára. Holnap kezdek, de félek, hogy ezek már az első nap szívatni meg csicskáztatni fognak.
2014. okt. 21. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Az élet kemény, bele kell tanulni.
2014. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd magad keménynek, haverkodj velük össze, akkor nem lesz baj. Én voltam hajléktalanok között is mégse lett semmi bajom.
2014. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó, de utálják akik felkerültek az irodára, félek, hogy ezt söha vissza nem térő alkalomként fogják felfogni a falkavezérek.
2014. okt. 21. 09:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Nincs azon a településen más munkalehetőség, faluban vagy?
2014. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
15%

Miért ők nem olyan emberek mint te ??

Az ilyen még is érdemli ezt

. Ó irodán vagy de kozmunkás ez is azért van mert a szerencse elkerül mert ilyen vagy .ég is erdemled !

2014. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha nem tudtad az irodai munkát ellátni, akkor örülj neki, hogy az utcára dolgozni raktak ki.
2014. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Te, én is majdnem lettem közmunkás. Kiadónak voltam vezető munkatársa, előtte fotós. Van egy táskányi bizonyítványom. Elvitte a válság a munkahelyemet, de ettől még nem fogok senkit sem kirabolni, vagy megerőszakolni. Szóval ez a közmunkásoktól félek marhaság.

Ha jól értem, nem büntetőtáborban vagy, nem börtönből jársz ki dolgozni. Mondj fel, ha neked ez nem megfelelő munka. Nem kényszer. Örülj annak, hogy az előzmények után nem kirúgtak, hanem próbálnak valami munkát találni neked.

Egyébként hidd el, a cigány is ember. Ha róluk van szó. Ez nem derül ki. Ha emberi hangot használsz velük szemben, normális vagy, emberségesen szólsz hozzájuk, akkor nem fognak kicseszni veled. Ellenőrizni kell őket, munkát kiosztani? Azt is lehet úgy, hogy szigorú legyél, de humánus.

2014. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
mit csesztél el az irodában? nem indult a metin2 az irodai gépen? :D
2014. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Emberek! Miket beszéltek? Nem fogják csicskáztatni, ha normálisan beszél velük? :-D hol éltek? Cigány is ember az biztos! De 1 olyan országban élünk, ahol ezeknek több joguk van, mint a parasztoknak, szal majdhogynem mindent megtehetnek büntetés nélkül! Én ismerek közmunkást, cigány. Van velük 1 paraszt, és általában csak a paraszt dolgozik amíg ők beszélgetnek etc. Ha normális csapatba kerülsz, akkor nincs gond. De eléggé meg lehet szívni
2014. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A közmunkások is emberek, persze, vannak köztük utolsó léhűtő bunkók is, de a többsége rendes ember, csak úgy hozta a sorsa, hogy magasabb végzettséget nem tudott/akart/nem állt módjában elvégezni, és/vagy nem talált rendes munkát. Köztük is vannak nagyon empatikus, remek emberek. Nem kell előítéeltesnek lenni, attól, hogy valaki közmunkás, még nem egy degenerált tahó. (Ugyanúgy, ahogy attól sem lesz valaki megértő és rendes, hogy adminisztratív munkakörben dolgozik.)
2014. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!