Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elfelejtettem a főnököm...

Elfelejtettem a főnököm nevét. Ciki, ha rákérdezek?

Figyelt kérdés
Most vettek fel, a nővel 2x beszéltem már telefonon (mindig bemutatkozott). Meg 2x élőben. Annyira izgultam és annyi hívást kaptam abban az időben, hogy nem emlékszek biztosan a nevére. Ciki tőle megkérdezni? Az irodájában sincs kiírva, az aláírásából sem tudok rájönni. Kicsi iroda és nagyon összetartó csapat, úgyhogy kollégától érdeklődni még cinkesebb lenne.
2014. okt. 21. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak van valami hivatalos papír, amin rajta van a neve?!

Egyébként én tuti nem kérdezném meg tőle, inkább egy munkatárstól.

2014. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ő a felettesem (nem a nagyfőnök) és most kezdtem a cégnél, még nem érkezett meg a szerződésem, ami meg meg van, ott csak az aláírása van rajta (kiolvashatatlan)

A cégnek az oldalán nincsenek föltüntetve a dolgozók nevei.


Szerencsére megoldódott, mert ma valamit magyarázott és használta hozzá a nevét. Hú, micsoda megkönnyebbülés! :D

Mindenkinek köszönöm a segítségét!

2014. okt. 21. 16:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sem régen vagyok az új munkahelyemen és nem sok munkatársam van, egész családias a környezet, de így is kellett 8-10 nap, amíg mindenkinek a nevét megjegyeztem :D Néha kellemetlen is volt, hogy nem tudom pár kolléga nevét, de 3-4. nap után már ciki lett volna kérdezni, ezért füleltem és hallottam, hogyan szólítják plusz néztem a beosztásokat is és szépen rájöttem magamtól, hogy kinek mi a neve :D Túl sok volt az új arc és név hirtelen :D
2014. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!