Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MOL kútra megyek holnaptól,...

MOL kútra megyek holnaptól, még először csak nézni hogy mit hogyan kell. Lottózó gép, terminál, érintős pénztár, ajánlani terméket, sütni pékárut. Annyira bonyolultnak tűnik, szerintetek? Betanulható, igaz? Vki aki ebben a cipőben járt írja le nekem.

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy dolgozni, de gondolom azt fogod ott csinálni. Sztem nem lesz vészes, a vevők úgyis mondják mit szeretnének, úgyis sorban szolgálod őket ki, nem kell így többükre egyszerre figyelned, a végén meg mindegyiknek ajánlasz vmi mielőtt elköszönsz. Sztem pár nap alatt belejössz!
2014. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos betanulható ..végülis minden ott dolgozó megtanulta .Megkérdezhetem ,ilyen elvárás volt a munkáltató részéről feléd ,munkabeosztás ,mennyit fizet stb ? (Álláskeresésben vagyok ,ezért érdeklősöm)
2014. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első ötletét hagy a fenébe. Annál idegesítőbb nincs amikor még a csokid mellé rád akarnak tukmálni egy másik csokit vagy péksütit. El tudjuk dönteni mit akarunk ne okoskodj bele, de persze betanulható. Ha nagyjából forgalmas helyen van akkor nem lesz gond azzal, hogy kevés a bevétel dolgozz jobban, tukmálj stb. Bár a kútkezelő jobban tud simliskedni, de majd kitanulod mit hogyan kell. :D
2014. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 órás munkabeosztás van, 6-14-ig és 14-22 óráig. Elvileg olyan 4000ft/műszak, azt mondták. Amint megvan a kútkezelői bizonyítvány, ők elküldenek egy tanfolyamra akkor elvileg nő a fizetés is. Elvárások: takarítás, a pénztárgép kezelés, lottózó , sütni ilyen cuccokat, szav. idő figyelemmel kísérése nagyjából ennyi. Ajánlgatni pedig kötelező!
2014. okt. 22. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez lóxar pénz, ne vállald el.
2014. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!