Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket zavarna, ha az új...

Titeket zavarna, ha az új munkahelyeteken rátok kattanna a fél üzem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok egy új munkahelyen, de mostanában jutott a fülembe, hogy sok dolgozó az üzemben rólam beszél, mindenki a másiktól kérdezi, hogy hol lakok, van-e barátom, stb stb. Mindennap jelölések a közösségi oldalon, üzenetek hogy de szép vagy, ismerkedjünk...

Nem tudom, más ezt hogy viselné, de nekem már a könyökömön jön ki ez a mindennapos "udvarlás". Nem akarom, hogy rólam pletykáljanak!


2014. szept. 26. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? dicsekvés vagy tényleg nem értem a kérdést! Hogy mit tegyél? Semmit! mondd, hogy van barátod és kész. azt nem fogod tudni leállítani, hogy beszéljenek rólad, de füllenthetsz. Jobbat sajnos nem tudok.
2014. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem dicsekvés, nem tudom feltűnt-e, hogy a kérdés alatt ecsetelem, mennyire zavar. a dicsekvést megtartanám magamnak, ha valóban tetszene a dolog.

a kérdés pedig az első sorban látható: TITEKET ZAVARNA...kezdettel.

2014. szept. 26. 09:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Nem fogadnám el az ismerősnek jelöléseket, a kérdésekre azt felelném élőben: van barátom. Ennyi.
2014. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha meg zavar tudsz ellene tenni: mondd hogy van barátod. Kész.
2014. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első javasolt. Mondd hogy barátod, sőt vőlegényed vagy férjed van. Pont. Ha innentől kezdve sem szállnak le rólad, akkor valamit lehet te sem jól csinálsz.
2014. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 csabika1971 ***** válasza:
100%

Az hogy az ember mit szeretne és mi a valóság, két teljesen különböző dolog.

Csinos nőként jobb ha ezt megszokod, vedd "kitüntetésnek". Idővel majd csillapodik a dolog, gyorsíthatod, barátod mutogatásával előttük. Hogy lássák már nem vagy szabad (de lesznek akiket ez sem fog zavarni), pl elmehet érted a melóba.

2014. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen munkahely, mennyire elvaras pl az elegans oltozkodes, ha nem akkor lehet kisse elonytelenebbul oltozni, szurkebbnek tunni...


amugy meg ez az elejen van csak igy, tesztelgetnek hogy van-e esely, ha rajonnek hogy nincs, meg fogjak unni, minden csoda harom napig tart, nemsokara jon egy ujabb.

2014. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Félek attól, hogy nyilván a közvetlen kollégáim fülébe is eljut a dolog, és ki tudja, miket fognak rólam gondolni. Pedig komolyan nem teszek ezekért a dolgokért semmit, sőt, visszahúzódó vagyok, kevés emberrel tudok barátkozni, kihívóan sem öltözködöm egyáltalán...
2014. szept. 26. 09:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy azt mondod van barátod nem fognak a közeli kollégáid a sírba kívánni, termés dolog. Vagy én értem félre a magyarázatot?
2014. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
félreérted, nem a barát téma miatt aggódom, hanem amiatt, hogy mit fognak rólam gondolni, ha a fülükbe jut, hogy ennyien érdeklődnek utánam. az ilyen nőket általában jelzőkkel illetik az emberek...
2014. szept. 26. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!