Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltok, ha a munkahe...

Ti mit csináltok, ha a munkahelyeteken Rátok jön a sírás?

Figyelt kérdés

"Válaszd szét a magánéletet és a munkát!" - halljuk sokszor.

De van, hogy a magánéletben történtek olyan mély hatással vannak ránk, hogy nem tudjuk otthon hagyni őket és vámpírként szívják el a munkánkba fektetendő energiát.

Vagy megeshet, maga a munka egy gonosz szörnyecskéje harap bele lelkünkbe, hosszasan majszolva a kitépett cafatot és mi megsebzetten a padlóra rogyunk.


Történt már meg veletek, hogy nem bírtátok tovább és a munkahelyeteken elsírtátok magatokat?


Én már láttam boltos nénit a kasszában sírni, de olyan ismerőseim is vannak, akik elmentek a mosdóba, ott sírtak.


Én általában elmegyek a mosdóba és ott próbálom kisírni magam, de egyszer előfordult, hogy hátul voltam, ott volt épp valaki, ő tette a dolgát, én épp a sírás határán voltam, majd nem bírtam tovább és előtte sírtam el magam.

De azért, ha sírok, társaságot nem hívok, elbújok inkább a kollégák elől, de nem vetem meg azt, aki esetleg előttük sírja ki magát.

Mostanában meg nem is történnek olyanok, amik mély hatással lennének rám, negatív értelemben.


Ti hogy vagytok ezzel? Volt már, hogy sírtatok munkahelyen és hogy csináltátok?



2014. szept. 9. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Én a szakításom után nagyon sokszor sírtam benn a munkahelyemen. Saját irodám van, de a vécében is sírtam néha, szerintem ez nem gáz.


Kollégám nemrég vált, ő pl. pihenőidőt kapott a főnöktől, hogy addig csak járjon be és lébecoljon.

2014. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyanígy jártam, mint te, engem a főnököm készített ki úgy, hogy a mosdóban sírtam. Egyáltalán nem gáz szerintem. Amúgy tényleg jobb, ha egyedül vagy, ugyanis egy ilyet a főnök pl. gyengeségnek is vehet, és ezért akár ki is rúghat, ha nem emberséges.
2014. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Vagy akkor sírok mikor nincs bent épp senki, ami ilyen gyorsan jön nálam, gyorsan is megy, ha meg nagyobb bőgési roham- ami egy recepciósnál nem épp nyerő- akkor go wc, és ott elintézem. De próbálom visszatartani amíg lehet, csak kicsapódik a beszédemen, ha bajom van és a vendégekkel nem tudok olyan normális lenni mint kéne.
2014. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen, jártam már így, és inkább kimentem a wc-re, mint hallgassam a "megnyugtató" szavakat. Senki nem tudja a másik élethelyzetébe beleélni magát, valós, megnyugtató szavakat mondani a másiknak, valamint a másiknak is kismillió gondja van, ezért sem akarok ezzel senkit traktálni, ezért inkább magamban sírok a wc-n.
2014. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zebra3328 ***** válasza:
50%
Már nagyon rég nem sírtam semmi miatt. A párom szerint én "befordulok" ha valami nagy gondom van. (Persze, férfiaknak egyébként is tilos a sírás..)
2014. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

En eddig ketszer sirtam a mostani munkahelyemen. Mind a ketszer ugyanaz a kolleganöm volt ott, aki inkab baratnö, mint kolleganö. Az elsö azert volt, mert ketszer egymas utan letoltak olyan miatt amiröl vegkepp nem en tehettem ( jo az egyik kollektiv team letolas volt )ket percre ra egy kollega, akivel amigy nagyon joban vagyunk, leszurt egy masik dolog miatt, amiröl nem tehettem. Ez igy együtt picit sok volt, es elsirtam magam a közös irodaban, a kolleganö gyorsan megvigasztalt es elküldött a mosdoba. A masik joval kesöbb volt, addigra mar volt sajat irodam, egyszerüen becsuktam az ajtot, ez egyertelmüen azt jelzi nalunk, ne gyere be, mert zavarsz.

Meg egy regebbi munkahelyen sirtam, mikor elaltattak a kutyankat, akkor a szünetben a lepcsöhazba szöktem ki, ott talalt meg a közvetlen fönököm (tök veletlenül pont arra jött) elküldött setalni egy negyed orara.

Amikor meg az exem elhagyott, akkor harom napig ejjel nappal bögtem, nem nagyon erdekelt ki latott, nem tudtam abbahagyni.

2014. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első helyemen naponta sírtam. Kolléganőm is. Mindketten kezdők voltunk, ő diákmunkás én próbaidős. A hely két agyréme.

Azért pl, mert az én betanításom annyiból állt, hogy hetekig azt se tudták sokan, hogy én nem diákmunkás vagyok és így be se tanítottak rendesen - annyiból állt, hogy néha odarohant valamelyik kisfőnök és megmutatott valamit (egy map kétszer), így kb azt se tudtam mi merre hány lépés. És ott kell a pörgés, mondanak valamit és 2 mp alatt készen kell lenni. (De utána intenzévebbé vált a betanulás, amikor kiderült, teljes munkaidőre jelentkeztem)

Nagyon rossz volt, már az odakerülésem után az egyik kisfőnök bejelentette az orrom előtt a kollégájának, hogy odaadták neki ezt a kuslányt és nem tud velem mit kezdeni, valamit kértek és nem tudtam azonnal teljesíteni, mert nem tudtam mi merre van hozzá vagy megpróbáltam, de elrontottam és nem is voltam gyors, kisfőnökök és néhány kolléga ezen felidegesedve meg ordított velem, az egyik kolléga meg be is jelentette, hogy ő nem tud elviselni és én hogy tudom elviselni magam.

Első napokig bírtam, utána bementem a raktárba és ott volt egy kolleganő és előtte sírtam el magam. Ez azt hiszem a kisfőnökhöz is eljutott mert aznap kedvesek voltak sírásom után és nem izélgettek. és utána minden nap sírtam és olyankor bezárkóztam a mosdóba (nem akartam hogy mások fülébe eljusson hogy gyenge vagyok meg ennyire megvisel ami van) fél órára. A végén rosszullétek lettek ebből. Utána már munka (a napi 12 óra rettegéssel teli robotolás) előtt is sírtam. A család már aggódott. A barátaim is. Én meg jelentkeztem több állásra, végül felvettek egy jobban fizető helyre.

Nagyon gyorsan felvettem a hely ritmusát, a kollegákat szeretem, egyszer sírtam ott de magánéleti gondok miatt és mivel utálom másoknak az érzéseimet kiadni a mosdóban bőgtem, de a munka miatt sosem.

2014. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ugyanazt mint ha ramjon a sz@ras: visszatartom amig olyan helyre nem erek,ahol mas nem latja :)
2014. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!