Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Wáberer's kamionos cégnél a...

Wáberer's kamionos cégnél a sofőr fizetése tényleg csak a kamion fogyasztásától függ és nem az elvégzett munkától?

Figyelt kérdés

Wáberer's-nél nem úgy van a fizetés, hogy km-ként x Forint? Nem tudom hány Ft, csak a hasamra ütök és mondok számot, mondjuk 28 Ft. Az addig rendben van, hogy ha jól fogyaszt a kocsi, akkor kijöhet többre is km-ként. Ez a sofőrnek jó!


De, az autók nem egyformák, és a rakományok sem! Ha többet fogyaszt a meghatározott normától akkor kiszámolhatnak pl. 25 Ft-ot is km-ként? Mire fel? Ha nem adta el a sofőr a gázolajat, a munkáját is jól elvégezte, akkor az eddigi 28FT helyett, hogy adhatnak, mondjuk 25 Ft-ot?


Ilyenkor nem kérhet a sofőr műszeres bemérést? Ő nem adta el a gázolajat, nézzék meg a bemérés eredményét...stb. Adják oda a rendes bérét! Nem értem!



2014. okt. 26. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ezt miért tőlünk kérded? Egyébként a Waberer's-nek régóta nincs jó híre (egyrészt felvesz minden jött-mentet kamionosnak, másrészt nem kínál túl jó feltételeket az alkalmazottaknak, harmadrészt a törvényeket is elég lazán kezelik).
2014. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1-es. Nem értem, mit írsz! Felvesz minden jöttmentet?


Csak azokat veszi fel, akik rendelkeznek a felvételhez szükséges okmányokkal és átmennek az orvosi vizsgálaton és sikeresen teljesítik a rutinvizsgát vagy élőben vagy szimulátoron!

Nem így van?

2014. okt. 26. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
a részleteket nem tudom, de elég rosszakat hallottam róluk, amikor még a munkám miatt volt közöm a szállítmányozáshoz némileg. De részleteket nem tudok, pletykálni meg minek?
2014. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak látom, hogy nagyon keresnek sofőröket! Igérnek, havi netto: 400-450 ezret. Akkor ez rossz?
2014. okt. 26. 22:05
 5/19 anonim ***** válasza:
ezt tőlem kérdezed? van szakmai tapasztalatod?
2014. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem kell tapasztalat sem!!!! Hírdetik, lehet menni. CE kategoria kell, utána havonta 400 ezret lehet keresni!

Ez évi 5 millio Ft fizetés. Érdemes akkor menni.

2014. okt. 26. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
és én erre mondom, hogy elég gáz, hogy tapasztalat nélküli emberkéket vesznek fel nemzetközi fuvarokra...ha nekem lenne szállítmányozási cégem, akkor kezdőket belföldi, rövidebb fuvarokra raknék először.
2014. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nézd, ha megvan a ce kategória, akkor szerintem tökmindegy hol mész! Betonút, betonút és kész! 4 kiló a zsebbe, azért nem mindegy, hogy annyit keresel vagy havi 90 ezret.
2014. okt. 26. 22:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Most mi a gond?

Először írsz km-enkénti x forintot fizetésként.És háborogsz, hogy nem annyit fizetnek. Aztán áradozol, hogy havi 4-500 ezer a pénz.

2014. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Annyit hírdetnek tényleg. A km pénzt egy sofőr mondta. De, tényleg érdemes menni havi 4 kilóért. 3 év alatt 15 milliot zsebre vágok és kész.

Jó..jó, ebből költök is megélhetésre, mondjuk 5 milliot. De, akkor is megmarad 10 milko és így 3 év alatt saját lakást vehetek.

2014. okt. 26. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!