Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok, valamelyikőtök...

Kamionosok, valamelyikőtök járt már Afrikában vagy a Közel-Keleten fuvarozni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt? :D

2014. szept. 17. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem. De ma már nem is menő. Ki a rosseb akar bozótba sz@ rni? xD
2014. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Igen voltam. Románia mind a mai napig közel-kelet kamionozás szempontjából, az állapotok Ázsiaiak, a lakosság Bukaresttől keletre leginkább fekete afrikára hasonlít!


De félre a tréfával, keress egy öreg Waberer's-est. majd mesél a szibériai, közép-afrikai élményeiről. Nekik ezeket az élménybeszámolókat tanítják, az biztos! A második mondat(és sör után), másról sem tudnak beszélni.

2014. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Édesapám a Waberer's-nél dolgozik és ő is mesélt már ezekről az öregekről :D úgy nevezik őket csak a cégen belűl hogy a "teheráni veteránok"
2014. szept. 21. 23:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem csak ott..


Ismerek én is olyan sofőrt, aki bejárta Oroszországot, eljutott majdnem Mongóliáig, bejárta a fél közel keletet, ennek ellenére mégsem beszél állandóan hülyeséget... :D


A mostani főnököm apja is ex Hungaros volt még a hőskorban, ő is eljutott Kuwaitba, még sem veri rá a nyálát..


Van pár ismerős, akik rendszeresen járnak " Közép-Ázsiába ", az ex szovjet tagállamokba élőállattal. Mutattak képeket, háát azért kicsit más világ.

Pár cimbi jár Törökországba.. Jó nekem itt a civilizációban :D

2014. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok :)
2014. szept. 22. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Közel - keleten nem, de élő állattal én is voltam az oroszoknál, legmesszebb Tyumeny környékén. Nem olyan veszélyes, mint sokan gondolják. Olyannyira nem, hogy fontolgatom, hogy keresek egy orosz és/vagy török és/vagy észak - afrikai fuvarokat végző (külföldi) céget a nem túl távoli jövőben. Ezzel a "fejlett, kulturált" Európával tele a tököm. Tegnapelőtt messze 10 óra feletti vezetéssel tudtam csak megállni a németeknél, a nyolcadik parkolóban találtam helyet. Most jön ez a 45 órával kapcsolatos b.xtatás (aki benne van tudja mire utalok), visszasírom, mikor a Balkánra jártam. Szófiánál akkor parkoló van, hogy bármennyi kocsi elfér, étterem, klotyó, "egyéb szolgáltatások", amit akarsz. Állj már meg éjjel mondjuk a müncheni ringen.


Bozótban xarni? Ha még bozót lenne, német pályán tojhatsz a pótkocsi alá a betonra, ha csak egy sima "poros" parkolóban állsz meg és rád jön a szükség. Az orosz Tir parkolóban meg még szauna is volt - az Ural alatt, és nem tudsz olyan későn odaesni, hogy ne legyen hely.

2014. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os. Hakapeszimaki! Hűűűhaa!! Vigyél magaddal légyszi! Ha Oroszba, Szibériába vagy Afrikába kell menni!! Felváltva vezetünk oké? CE megvan. Ok?


Csak 1-2 fuvarra mennék, tovább nem, mert fáraszto. Viszont nagy élményekkel gazdagodom. oké? (a fizut persze elfelezzük.)

2014. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Várom válaszod hakeszi!
2014. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keresek igo-hoz, Afrika-Közel kelet, Ázsia térképet! Rátöltöm a gps-re. Hakapeszi számolok rá, hogy kiviszel! Jó buli lesz!
2014. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 6.-nak igaza van. Egyedül a francia pálya, parkoló valamennyire kulturált. Ott is mindenhol van hely, mosdó, wc . Nincs stau. A német az gyalázat. Európa rabszolga tartó társadalma. Utolsó, rendőr állam.
2015. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!