Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek olyan munkahelye van,...

Akinek olyan munkahelye van, ahol titoktartási kötelezettséget ír alá, nektek nem rossz, hogy csomó érdekes információ jut a tudtotokra, de nem lehet róla beszélni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyan, lehet ezekről beszélni, csak ne derüljön ki!

Nekem is volt egyszer ilyen munkahelyem. A vicc az, hogy nem is voltam olyan munkakörben, ahol olyan nagyon létfontosságú, céget érintő információk birtokába kerülhettem volna. Mégis alá kellett írnunk a papírt.

2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én olyan helyen dolgozok ahol rengetegen nincsenek bejelentve, adózással, szabadságokkal szórakoznak. Sajnos ebben én is érintett vagyok valamilyen szinten. Addig feszítik a húrt amíg betelefonálok névtelenül a NAV-hoz. Egyébként meg eleve az a rossz hogy egy ilyen hely kell dolgoznom.
2014. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tedd meg, előző! Úgysem derül ki, hogy te voltál!

Én most külföldön dolgozom, én is betelefonáltam a munkáltatóm főnökségéhez (a Head Office-hoz), és jeleztem, hogy nem egyenlően bánnak a dolgozókkal.

Rögtön visszább is vettek magukból, és azóta rend van.

2014. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen érdekes.

Másrészt ők is elmondják szerintem, csak megválogatják, h kinek.

2014. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs üzleti titok, vagy kommandó vagy hasonló, de bizalmasan kell kezelni az információkat a munkámban. Én azt csinálom, hogy a munkahelyen megbeszélem a nyomasztó dolgokat. Családnak, barátoknak keveset, felületesen mesélek, úgy sem értik úgy, hiszen míg a munkatársam két mondat után átlátja, mi okoz nekem problémát, akik nem dolgoznak ebben, azoknak hosszasan kellene magyarázni. Érzelmileg megterhelő, viszont nem is akarom ezt rápakolni másokra.
2014. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én beszélek mindenről.. jó pénzért cserébe :)
2014. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem beszélek sehol senkinek semmiről,felérem ésszel,hogy az én érdekem is az,ami a cégé,hisz onnan élek. Csak néha már megterhelő.
2014. nov. 1. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy megterhelő neked?
2014. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szellemileg. Mindig minden szavamat 5 X át kell rágni,mielőtt kimondom,nem tudok fesztelenül társalogni,mindig az jár az eszembe,h az illető miért mondta/csinálta ezt vagy azt,stb. Fárasztó.
2014. nov. 1. 21:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, ez idegesítő.
2014. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!