Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez csak szerintem túlzás?

Manó1235 kérdése:

Ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk munkatársak és az egyik munkatársamnak van egy kislánya aki bölcsődébe jár és ez a csaj mindig csak délelőttös műszakban van és az összes hétvégéje szabad mi meg szívunk délután, este és még hétvégén is. Megértem hogy gyereke van meg minden de annak a gyereknek van apja is, akiről az egész környék tudja hogy sosem dolgozik, akkor nem tudna néha vigyázni rá?
2014. nov. 9. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
6%
Akinek gyereke van mindig előtt élvez mhol,Te is gyártass egyet magadnak...
2014. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De igen, túlzás.


Illetve attól függ, hogyan tudott megegyezni a munkaadóval, hogyan kompenzálja ezt felétek. Nyilván, egyenlőtlen munka elosztáshoz ehhez mért bérezés illik.

Ha ez nem így van, beszéljetek a főnökötökkel.

Ha egyenlő a fizetésetek, akkor gyakorlatilag ti keresitek meg a fizetésének egy részét.


Ilyen okból meg nem lehet a gyerekre hivatkozni, vagy azzal takarózni, mert ebből a szempontból ő pont a gyerek miatt kapja az adókedvezményt, meg a családi pótlékot, tehát a gyerek miatt az állam kompenzálja a plusz kiadásait.

2014. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!