Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyon szar,...

Csak szerintem nagyon szar, ha már-már túl empatikus az ember?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem idegesítő.
2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is zavaró a környezetének,az egyénnek aki ilyen meg attól függ,hogy fogja fel.
2014. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit találtok benne idegesítőnek (a környezet)? Én is pont egy túl empatikus ember vagyok, és személy szerint engem rohadtul idegesít, de a környezetem örülhet, mert jó lelki szemetesláda vagyok...
2014. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "túl" empatikus? Ezt nem értem.

Valaki vagy az, vagy nem. Nem?

És azt sem értem, hogy miért idegesítő (szar)? Jobban örlünétek olyan barátoknak, családtagoknak, akik nem értenek meg, nem érzik át a problémátokat?

Szerintem azt két különböző dolog, hogy valaki meghallgatja (és talán próbál segíteni is- bár már azzal is segít, hogy meghallgatta!)a másikat (és lelki szemetesládának tartja magát?) És az, hogy valaki empaikus, mert megvan az a képessége, hogy átérzi a másik baját.

Én messzire elkerülöm azokat az embereket, akikben nincs empátia. Szerintem az a "szar".

2014. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tudom hogy régi kérdés de azért válaszolok :D Én nagyon empatikus vagyok.. és szerintem néha idegesítő.. ha pl anya és apa veszekszik és meg kérdeznek hogy én mit gondolok erről akkor nem tudok dönteni mert átérzem hogy neki milyen szar ha azt mondom hogy xy .. tesóm meg az ellentétem.. :D nem túlzottam érdekli hogy hogy esik a másiknak hogy mit mond..
2014. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!