Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt miert csinalja? Annyira...

Ezt miert csinalja? Annyira idegesito!

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo: A fonokomnek nagyon tetszem, ezt tobbszor is tudtomra adta. Eloszor igyekeztem csak mosollyal lerendezni, amig visszafogodtan csinalta, hisz bevallom nekem is imponalt. Nagyon jokepu, a korabol legalabb 10 evet letagadhat, es hat mindenkinek legyezgetne a hiusagat a toredes es akkor meg nem is beszeltem arrol, hogy durvan meg se mondhatom meg neki, hogy alljon le, hisz a fonokom. Gondoltam majd leall vele hisz 1. felesege van 2. szerintem a viselkedesembol egyertelmuen lejon, hogy nem kezdek 1. pontbeli ferfiakkal illetve a fonokeimmel. Ez alap, ha tetszik, ha nem. Racionalis gondolkodasunak tartom magam.


A problema viszont az, hogy o eleg furcsan viselkedik. A nok elott nem mutatja, hogy tetszem neki (szerencsere), legalabbis jobban leplezi. Viszont, ha egy ferfi kollega van jelen, vagy barki aki himnemu, egybol olyan szinten kezd el meregetni, hogy mar en szegyellem magam, egyszer konkretan "lehajolt" a fenekemhez. Tulsagosan kozel jon, mintha neki nem szamitana, hogy felesege van es siman masok elott csinalja. Amikor csak ketten vagyunk (kiharcolja), akkor bar neha lemegy bunkoba, de viszonylag normalis es latszik, hogy probal a kedvemben jarni. Nem ertem a viselkedeset es rettenetesen idegesit! Hogy lehetne ezt kezelni? Es egyaltalan miert csinalja ezt?


2014. nov. 18. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Allitsd le,akár fõnököd,akár nem!
2014. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nők előtt azért nem csinálja, mert valószínű velük is ezt csinálja.

Pasik előtt azért mert bizonyít, hogy ő a hím.

Téged meg csak szédít kettesben.

2014. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A surmó rá a megfelelő szó. Ez az ok.
2014. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!