Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálja ezt a kolléganőm?

Miért csinálja ezt a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért csinálja a kolléganőm, de lassan az agyamra megy, hogy mindig beszól valamiért. Egyébként szeretem, nincs vele baj, de elegem van abból, hogy azt figyelik (állítólag többen is, hogy én mit eszek)


- Nem eszel rendesen, alig eszel, összeszűkül a gyomrod, beteg leszel, megszállott vagy (mert heti 2x eljárok tornázni ) stb.


A probléma ott kezdődött, hogy amikor a céghez kerültem kb. 75 kg voltam, s rájöttem, hogy nekem ez mennyire nem jó, hogy muszáj sportolnom, mert ülő munkát végzek és le kell vezetni az energiákat.(Korábban járkálhattam a munkahelyemen, nem volt kötelező leülni, mert tanárként dolgoztam, de most irodában, nem igazán bírok egy helyben ülni) Meg kell is a mozgás. Rájöttem, hogy ha most nem vigyázok és ha ÉN nem vigyázok magamra, akkor más nem fog. Ezért elkezdtem tudatosan étkezni (no cukor, no fehér kenyér), főzök magamnak, eljárok tornázni. Ennek az lett az eredménye, hogy ma 64 kg vagyok, ami pont ideális, jól érzem magam a bőrömben, most érzem azt, hogy testileg-lelkileg jól vagyok, én vagyok.

Hozzáteszem, hogy nem fogyókúráztam! Semmit sem vonok meg magamtól, ha kell megeszek egy sütit vagy csokit, de mostanában nem nagyon kívánom a csokit.


Erre a kolléganőm ma is azzal piszkált, hogy milyen csúnyán köhögök, mikor voltam kivizsgáláson? 2x szép nyugodtan elmondtam, hogy félrenyeltem a teát. De csak nem hagyta abba, aztán már kikeltem magamból, szinte kiabáltam, hogy le lehet szállni rólam, ne engem figyeljenek, figyelje mindenki saját magát.


Irigy? Vagy mi baja?



2014. jan. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik!
2014. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
irigy
2014. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
irigy, unatkozik, ráadásul megszállott
2014. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kétszer vágj vissza neki te is nem kell háborúzni csak vágj neki vissza es akkor majd ha visszavágtál neki kerdezd majd meg hogy befejeztuk nincs harag?
2014. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok hadakozni, mertoő a közvetlen munkatársam. De ha ráhagyom, azt hiszi, hogy igaza van.


Már mondtam párszor, hogy mindenki a saját életéért felelős.


Szerinte hülyeség a torna, mozgás. Addig, míg valaki nem jut el oda, hogy nem magunkat sanyargatjuk, nem csak fogyás miatt járhatunk sportolni, hanem magáért a mozgás öröméért járunk futni, bicajozni vagy edzésre, addig nem tudok mit mondani neki.

Én is 27 év után jöttem rá, de szerintem sosem késő

2014. jan. 22. 22:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát vki ilyeneket talál ki, ha unatkozik? Én ha unatkozom se más emberekkel vagyok elfoglalva
2014. jan. 22. 22:42
 7/7 Logout99 válasza:
Biztos hogy irigy
2015. dec. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!