Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megérthető szerintetek, hogy...

Megérthető szerintetek, hogy feladtam vagy kényes vagyok?

Figyelt kérdés
Korábbi munkahelyem egy csoda volt, szuper kollégákkal. Persze voltak ott is emberek, akik nem bírtak,.de kezelhető volt. Mostani helyemen fél éve vagyok és kikészültem. Az hagyján, hogy ketten nem szólnak senkihez, mert ők így döntöttek. Ez legalább nem ellenem irányul. Páran azért nem bírnak, mert a másik jelöltet akarták felvenni és iszonyatosan bánnak, beszélnek velem. Mert ha elmegyek, jöhet az ő jelöltjük. Azt nézik, hol hibazok, direkt úgy intéznek minden nap mindent, hogy ne tudjak kimenni ebédelni, ha mégis, akkor pár perc múlva már szólnak, hogy menjek.vissza. Én dolgozom a legtöbbet, ezt elismeri mindenki, mégis állandóan csesztetnek, hogy többet dolgozzak, beszolnak nekem ügyfelek előtt, direkt rossz információkat adnak át. A főnök sokszor nincs ott és persze inkább hisz nekik mint nekem, mert őket régebb óta ismeri. Az egy szerencsém, ami miatt eddig bírtam, hogy van még egy kollégám, akivel így bánnak. De nálam betelt a pohár, és új munkát keresek. A család szerint megfutamodok. Nem tudom, hogy mit tehetnék. Kedvesen álltam mindenkihez, mindent mezcsináltam, amit kértek, nem szóltam egy rossz szót senkinek. A főnök az állásinterjún figyelmeztett, hogy rossz a csapat, de nem gondoltam, hogy ennyire. Szerintem fontos, hogy a munkahelyen, ha nem is barátok vagyunk, de legalább ne gyűlöljük egymást. Nektek fontos, hogy milyen emberek között dolgoztok?
2014. nov. 23. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kényes. Ha nem muszáj, miért kéne ezt elviselned. Egy ilyen "csapat", közösség nem normális.

Ha van rá lehetőséged és találsz munkát, akkor válts. Az ember a napja nagy részét a munkahelyén tölti el, ezért nagyon nem mindegy, hogy ott milyenek a körülmények. Az okés, hogy sokat kell dolgozni, de legalább ne piszkálják az embert és ne akarjanak direkt keresztbe tenni.

2014. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs annal borzalmasabb mint naponta,ugy ebredni ,hogy mar megint be kell menni egy olyan helyre dolgozni amit nem szeretsz!

Erre az egeszseged fog ra menni!

En 56-evesen valtottam es nem bantam meg.!

Sok sikert!

2014. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felmondtál már?

Én a helyedben ezeket az érveket elmondtam volna a vezetőségben amikor felmondok.


nekem is volt ilyen munkahelyem, engem a fizetés ott tartott.

úgy voltam vele, hogy beveszem a magnéziumot, elviselem a 8 órát aztán nem foglalkozom velük utána.

de sok évig én sem bírtam volna ott.

megszünt a cég

2014. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fontos. de manapság nem nagyon lehet válogatni.

szerintem fontolóra kellett volna venned a főnököd figyelmeztetését. tanulságos.


nagyon egyszerű. hosszútávon el tudod ezt viselni v. sem?

szerintem ne a családra, hanem magadra hallgass, és dönts.

2014. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó.

és mi lenne, ha kiállnál magadért?

ha megmondanád a magadét?

legalább mepgróbáltad és nem szó nélkül mentél el..

szerintem ha kicsit bekeményítenél és azt látnák, hogy nem vagy betojva, lehet, hogy változna valami.

2014. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!