Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez megérthető,...

Szerintetek ez megérthető, vagy én fogom fel rosszul? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sajnos pont úgy jött ki a lépés hogy a szerelmemmel és a legjobb barátnőmmel is csak egy napon tudok találkozni, mert mindketten különböző városban laknak. Eddig a legjobb barátnőmmel egy iskolába jártunk, de sulit kellett váltanunk (én egy elég kemény gimnáziumba mentem, és szeretnék jól is teljesíteni), ezért csak hetente egyszer, szombaton van egy teljes napnyi szabadidőm. Vasárnap tanulok. Ugyan ezen a napon, szombaton, tudnék csak találkozni a barátommal is, a távolság miatt. Egyikőjüket sem szeretném megbántani, mindketten nagyon megértőek, de egyszerűen nem tudom mit csináljak. Ha kihagyok egy hétvégét amit a barátommal tölthetek, akkor már két hete hogy nem láttuk egymást, és nagyon hiányzik. Tudom, hogy ez kicsit önző a barátnőmre tekintve... Viszont vele többször tudok találkozni, mert hétközben is látjuk egymást, ha úgy jön ki a lépés, 1-1 órát. Persze ha szülinap van, vagy komolyabb esemény, vagy csak néha megkéri hogy aludjak nála, a barátnőmhöz megyek, de a legtöbbször a barátommal találkozok hétvégén, egy napig. Vele sajnos nem megoldható a hétközbeni találkozás.. Nem tudom hogy tudnám megoldani azt, hogy egyikőjük se érezze azt hogy elhanyagolom a másik miatt (itt főleg a barátnőmet nézve)

2014. márc. 24. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet :/

És ha felosztanád a szombatot?

Délelőtt barátnő, délután barát vagy hasonló

Ja, és dicséretes, hogy a tanulást tartod elsőnek :)

2014. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem jó, mert a barátomhoz csak az odaút legalább 2 óra. és akkor még vissza is ugyanennyi. Plusz szeretnék azért nem 1-2 órát eltölteni vele
2014. márc. 24. 18:46
 3/3 Armin Porter válasza:

Beszéld meg a barátnőddel, hogy a szombat az pasis nap, meg fogja érteni, ha egyenes vagy és őszinte.

PL:

- " Erika, szeretlek és tisztellek, de Petivel fogom tölteni a szombatokat, mert szeretem és nagyon keveset tudok vele találkozni. Megérted ugye?

- Igen!

-Hétfőn összefutunk egy kávéra?

-igen."

Gond megoldva.

2014. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!