Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársaim egy része...

A munkatársaim egy része mindig a párom fizetésén agonizál, hogy érhetem el, hogy ne ez legyen a téma?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen befektetésekkel foglalkozunk, gyakorlatilag minden munkatársam és annak családjának a megtakarítása nálunk van, hiszen jók a kamatok.

A férjem és én jól élünk, leginkább a párom fizetése miatt, mert én inkább átlagosan keresek. Huszon évesek vagyunk, autónk, lakásunk már megvan, tervezzük a ház vásárlását.

Tudják, hogy a lakást a párom vette, és azt is látják, hogy milyen összegeket fektet be. Ebből le tudják szűrni, hogy milyen lehet a fizetése, ez jó kis témát szolgáltat.

Azt hittem ez nálunk egy kicsit diszkrétebben lesz kezelve, de gyakorlatilag minden munkatársam láthatja....

Már nagyon bánom, hogy ide hoztuk a pénzét, de más bank nem fizet ennyit, és nem vagyunk a saját pénzünk ellensége.

Napi szinten találkozom bent az emberi irigységgel. Bármit veszek, mindig megkérdezik mennyi volt, ha megyünk nyaralni, akkor az mennyibe került. Én nem akarok semmit sem mondani, de nem is akarok senkit sem megbántani.


2014. nov. 24. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után megmondanán hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal .

Meg lehet kérdezni hogy mit dolgozik a férjed?

2014. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok nagyon kakaskodni, mert szeretném megtartani a jó munkahelyi lékört. Nem szeretnék senkivel sem összeveszni, mert rossz lenne úgy bejárni.

A férjem vezető mérnök egy nagyon multinál, jól keres, de sokat is kell dolgoznia, szóval semmi sincs ingyen.

2014. nov. 24. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz, főleg ilyen helyen, ahol az ember diszkréciót várna el.

Egyébként sem illik ilyeneket kérdezni, hogy ez vagy az mennyibe került rajtad, vagy a nyaralás. Max. akkor ha ugyanolyat vagy ugyanazt szeretne venni és ezért érdeklődik az árról.

Én megmondanám, hogy mi sem turkálunk az ő pénztárcájukban, akkor ők se a miénkben.

2014. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szépen intelligensen kérd meg az illetőt hogy ne foglalkozzon ezzel, mert rettentően indiszkrét es zavar a dolog...
2014. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első körben megkérdezném, hogy valamennyi ügyfél pénzügyeibe beleüti-e az orrát, vagy csak a tiédbe? Ha nem érti a célzást, akkor legközelebb a forgóajtóba ütné bele...
2014. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!