Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyhez kell erkölcsi...

Munkahelyhez kell erkölcsi bizonyítvány, azt hogy tudom intézni?

Figyelt kérdés
mármint hogy bemegyek a postára kérek, de mivel az idő mire kiadják, adnak valamit amit tudok mutatni a munkahelyen hogy elindítottam?
2014. nov. 27. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Megveszed az űrlapot, kitöltöd, befizeted az illetéket, ráragasztod a csekkszelvényt az űrlapr. Feladod. Marad egy feladóvevényed és egy kis papírcsíkod, ami igazolja, hogy elindítottad az eljárást.
2014. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Bemész a központi okmányirodába és kérsz egy sürgősségi csekket. A bejáratnál kaphatsz, nem kell sorban állni érte. (Ezt bármelyik nap megteheted, akár aznap reggel is, viszont így veszítesz 1 órát) A miértje egyszerű, mert a posta hamarabb nyit (1 órával), így logikusan ott már lehet sor, mire megérkezel és visszaérkezéskor az okmányirodában is.

Másnap reggel (vagy még aznap) irány egy közeli posta, ahol kapsz egy zöld(!) csíkos borítékot. Tollat vigyél magaddal, legyen mivel kitölteni... A zöld és a sárga csíkos boríték között a különbség, hogy a zöld nem adattovábbításra való, azaz kézhez kapod, míg a sárga a bürokrácia útvesztőjén keresztül érkezik napok múlva.

Befizetés után vissza az okmányirodába, húzol egy sorszámot és imádkozol, hogy letudd pár perc alatt, sorbanállás nélkül.

Az okmányiroda 08-kor nyit, a posták már 07 órától nyitva vannak.

Pontos menet:

1. Okmányirodába csekkért

2. Postán zöld csíkos boríték (kitölt, befizet)

3. Okmányirodába vissza, sorszámkérés...


A Központi Okmányiroda címe XIII. (1133) Visegrádi utca 110-112. Tel.: 1818 (helyi tarifa)

Ügyfélfogadás H-P 08:00-20:00 Sz-V 08:00-14:00


Közeli Posták:

•Bp XIII. Váci út 9-15. – Budapest 132 posta Tel.: 061 288 69 54

Ügyfélfogadás: H-P 07:00-18:00, Sz 07:00-13:00, Vasárnap Zárva

Árpád híd metróállomástól nincs messze, ez a legközelebbi az Okmányirodához.


•Bp XIII. Váci út 73. – Budapest 135 posta Tel.: 061 329 08 36

Ügyfélfogadás: H-P 09:00-15:30, Sz-V Zárva


Posta központi tel: 06 40 46 46 46


Én így szereztem be pontosan 1 óra alatt... Akik picit élelmesebbek, kimásolják azt, amit leírtam, mert nagyon hasznos. Sok sikert.

2014. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy az ötlet nem tőlem való, így logikusan nem nekem kell megköszönni. Ezt megtehetitek az alábbi linken.


[link]


Én is innen szedtem anno az ötletet, bár kis kiegészítésre szorult, így "fogalmazásból karó" felhasználó néven meg is tettem :)) A telefonszámokat, címeket nagyjából két óráig tartott beszerezni, mire olyan számot találtam, ami már nem volt halott és végre fel is vette valaki. (kivéve a központi, ott nem sikerült a live kapcsolat) Elindulás előtt érdemes telefonon leegyeztetni, hogy mi mennyibe kerül pontosan! Tehát egy óra alatt a kezedben van az erkölcsi bizonyítványod és nem postázzák. Ennél jobb megoldás jelenleg nem létezik. :)

2014. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kettes, az erkölcsi bizonyítvány volt egy óra alatt a kezedben?
2014. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kezedbe kapod egy órán belül. Nem másolat, nem igazolás hogy folyamatban van, hanem a hivatalos erkölcsi bizonyítvány...
2014. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
négyes voltam: nobody, köszönöm.
2014. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!