Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek illik köszönni?

Kinek illik köszönni?

Figyelt kérdés
Ma történt meg velem: A kollégák szobájába ültem egyedül, amikor benyitott a nagyfőnök nő és köszönt vagy nem nem is tudom, mert fel volt háborodva és még a szó is belém fagyott, meg nyikkanni se tudtam. Erre ő felháborodott, hogy nem fog előre köszönni egy rendszergazdának, mégis mit képzelek én, beszélgessen el velem a főnököm. Én szerintem az etikett az, ha be jön valaki egy helyiségbe az köszön először, mindegy, hogy ki ül ott? Nem jól gondolom?
2014. dec. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy kcsögr*b@nc lehet az a nő.


Akár egy hajléktalan is lehetne a szobába, az illem akkor is az, hogy kopog, benyit, köszön, elnézést kér a zavarásért, és elmondja mi a panasza.

2014. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha őt nem dugták meg tegnap, meg akkor is, ha ő 10x annyit keres, mint aki bent van a szobában.
2014. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki megérkezik/benyit valahová, annak kell előre köszönnie, szerintem. Legközelebb köszönj inkább te előre a főnöknődnek, aztán legyen boldog vele. Egyszer úgyis megégeti magát az olyan, aki ennyire tuskó, mint ő.
2014. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket. Én is úgy gondolom, az olyan ember aki lenézi a másikat le fog esni a nagy lóról és nagyon csúfosan!! Sokan alig várják elhiszitek? Hát igen egy beképzelt vénlányról van szó!!!
2014. dec. 4. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!