Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen a kollégák...

Ha a munkahelyen a kollégák elterjesztik rólam hogy nekem nem fontos a fizetés, meg hogy én jobban várom a szabadságot mint a fizetést, és ez a főnök fülébe jut, akkor lehetséges hogy nekem ezért nem adnak fizetést?

Figyelt kérdés
fizetés a mindenem, csak azért vagyok ott.

2014. dec. 8. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne lehetséges????

Kötelező fizetést adni :)

2014. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

fizetést mindenképp kell kapnod

beszélj a fönököddel hogy ez nem igaz

2014. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
Nem lehetséges, feltételezem, hogy van egy érvényes munkaszerződésed, amelyben le van írva, hogy milyen összegű munkabért kapsz, arra pedig törvény van, hogy legkésőbb meddig kell kifizetni. Mindenképp beszélj a főnököddel!
2014. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kapsz fizetést mert "jó híred van a munkahelyeden" :D A fizetés az elvégzett munkáért jár. Még ha minden nap morcosan járnál dolgozni és hangoztatnád, hogy eleged van mindenből akkor is ugyan azt a fizetést kapnád. A fizetés összege nem szubjektív döntés :D
2014. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ó, de bugyuta kérdés! :) Hány éves vagy? Első munkád?

Nem, nem lehetséges! Fizetést mindenképp kell adni, mindenki a fizetésért dolgozik! A Főnök pedig nem az alapján fizet (vagy nem fizet), hogy mit mondanak a kollégák.

2014. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minek beszéljek a főnökel? Nem biztos h a fülébe jutott ez, meg am is azt irtátok h mindenképp kapnom kell fizetést, akkor nem lehet gond
2014. dec. 8. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a minap közöltem a főnökömmel, hogyha a fizetésem adott hónap 10.-ig nem érkezik meg a számlámra, akkor másnap be se jövök!
2014. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö ! Remélem van munkaszerzödésed ? Akkor jár fizetés. Az ilyen pletykákkal meg hogy jobban várod a szabadságot mint a füzetést ne foglalkozz. Bár légy résen valami itt sántit lehet azt hiresztelik szabdságnak jobban örülsz mint a munkának ne bizz senkibe mert mindenki kétszinü és becsapnak mint engemn is szemedbe minden szép jó hátad mögöt meg más
2014. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!