Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lehet az hogy minden...

Miért lehet az hogy minden munka helyen az a legfontosabb kérdés munkatársaktól hogy szexeltem-e?

Figyelt kérdés
eddig 3 cég nél dolgoztam 1. nél még szűz voltam és ezért bedaráltak mindig kikezdtek de 3. nál már nem és itt befogadtak elfogadtak miért számít hogy szűz vagy nem szűz?

2014. dec. 12. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell válaszolni ilyen provokatív (magánéleti) kérdésre.
2014. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagytad magad, év válaszolgattál nekik. Nekem pl a munkahelyemen senki sem tud semmit a magánéletemről, mivel semmi közük hozzá!
2014. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jó de ha nem mondok semmit akkor kitalálnak valamit például nem mondom azt hogy szexeltem akkor rögtön az van hogy szűz vagy és nem úgy állnak hozzád bármit csinálsz lenéznek mert szűz vagy
2014. dec. 12. 19:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi ez munka.h.kerdes vagy iskolai?

mert nem tunsz elegge felnotnek a valaszod alapjan!

Normalis ember megsem kerdezni az intim sexualis dolgaidat!

Szerintem te iskolas vagy, csak a gyakorlattal teveszted ossze a munka.h.

2014. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel meno ha mar nem vagy szuz? Vagy ha a fel orszag ismer?
2014. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam sehol ilyesmit. Szerintem rólad messziről lesír, hogy szűz vagy, talán ezért piszkálnak ezzel. Amúgy értelmes emberek közt ez nem beszédtéma, úgyhogy el sem tudom képzelni, hogy milyen helyekre jársz dolgozni.
2014. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
4-es válaszoló nagy tévedésbe vagy. Vagy még nem dolgoztál olyan helyen, ahol semmilyen kérdés és téma nem tabu.
2014. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7 es 😯 bocsi de nem.

Miaz hogy a kerdezo valaszol a kerdesre csak azert mert hogy ne cikkizek mar hogy szuz

2014. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Engem még egyetlen munakhelyen sem kérdeztek meg, hogy szüz vagyok-e vagy sem.


De mégha meg is kérdezné bárki is, ez nem olyan kérdés, amihez másoknak köze van, ez 100%-ban magánügy.

2014. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és dolgozom
2014. dec. 12. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!