Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mit vár el a főnökétől?

Ki mit vár el a főnökétől?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjon bèkèn a hülyesègeivel.
2014. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne 4 órára jelentsen be, ha 12-t dolgozom.
2014. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hogy úgy tiszteljen,ahogyan mi őt. Ne nevessen, beszéljen ki.Megbecsülje és megfizesse a kemény munkát. Vegyen emberszámba és lehessen vele lazábban a problémáinkról beszélni, ha úgy van, akkor néha napján hülyéskedni.Ne csak azt tartsa számon, hogy miben hibázol, hanem azt is, hogy miben vagy erős. A gyengeségeidben segítene kicsit jobban felzárkózni. Mégis maradjon meg a tekintélye, ha a hangját felemeli. Legyen kedves, megértő, de szigorú és határozott is. Na igen, ilyen főnök nincs is :D
2014. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberséget, következetességet, ésszerű döntéseket, nyitottságot más ötleteire, munka alapján értékelje az embereit, hogy ne a nagy dumás seggnyalók érvényesüljenek a becsületes dolgozók kárára.
2014. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizesse ki a túlórákat, ne végeztessen felesleges munkát, ha nagyon elégedett a munkámmal azt honorálja anyagilag is. Amúgy nagyon jó arc a főnököm szerencsére.
2014. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ugyanazt a korrektséget, ahogy én hozzáállok és elvégzem a munkámat. Se többet, se kevesebbet.
2014. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy a munkám alapján ítéljen meg és ne a külsős munkaidőn kívüli, nem fizetett céges programok alapján.


Mostani hülyesége pl az, hogy én megbízhatatlan ember vagyok, csak azért mert nem mentem el a céges vacsorára.. hozzátenném, hogy még ő mondta minap, hogy hibátlanul dolgozom!


De amit ad, azt kapja vissza!

2014. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fizetésemelést.
2014. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami gondja van velem, akkor mondja ki, mert ha csak eltussoljuk a bajokat, abból nem lehet tanulni. Mutasson érzelmeket a munkatársai felé: ha kell örüljön, ha kell sírjon, de ne legyen pókerarc. Ne legyen hullámzó a hangulata. Egyértelmű infókat, kéréseket közöljön.
2014. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!