Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Hogyan cselekednétek a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Kialakult egy munkahelyi szerelmi háromszög. Én vagyok a lány. Nekem tetszik egy kollégám(legyen A személy) és én tetszek egy másik kollégának(ő meg B). Nemrég volt karácsonyi buli és táncoltam mind a kettőjükkel. Viszont az este utolsó táncát A-val táncoltam, utána még beszélgettünk és együtt haza indultunk még 2 másik kollégával.


A buli utáni napon meg totál meg volt rám sértődve B. Megértem az ő hisztijét, de azért mégis csak túlzás, hogy így kisajátít magának. Ha erre gondolok csak felidegesítem magam. Még beszélni se beszélünk annyira kerül. Pedig jó lenne megértetni vele, hogy nem vagyok az ő tulajdona és azt csinálok amit akarok.


2014. dec. 19. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legyszi nezzel magadba picit, hogy hogyan is flortolsz. Szerelmi haromszog az nekem az, ha mindenki szerelmes...vajon a B szemelyt nem bolonditottad kicsit tul, mert elvezted, hogy o rajong? A hogyan tovanbrol: ha B nem tetszik, es nem akarom hulyiteni, akkor bocsanatot kernek a felreertheto viselkedesemert es hozzatennem, nem akarok tole semmit se most se a jovoben. Egy darabig sertodott lehet meg, de nem erdekelne. A-val probalnek normalisan viselkedni es akarmi lesz a vege nem zokon venni (pl. A megse fog velem semmit se csinalni, dob stb.)

Masik opcio mar most leszarnam B-nek mi baja van, de a viselkedesemre jobban odafigyelnek pl. kovetkezo buliba nem tancolnek vele.

2014. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam nem túl közvetlenre venni vele a kapcsolatot. Próbálok odafigyelni, hogy kivel hogyan viselkedek.
2014. dec. 19. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

B-vel soha többet nem szabad táncolni, nem szabad vele kedveskedni. legyél rideg és távolságtartó.

ha hisztizik, hát az az ő dolga.

te nem tartozol neki elszámolással.

ha nem flörtöltél/flörtölsz vele, akkor az ő baja, ha beleélte magát.

a jövőben vigyázz arra, hogy semmi félreérthető jelet ne adj.

szerintem minden nőnek van egy ilyen levakarhatatlan személy az életében egyébként.

2014. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!