Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is bunkók a kisgyereke...

Veletek is bunkók a kisgyerekes anyukák?

Figyelt kérdés
Az az érzésem, hogy csak azért, mert kisgyerekkel vannak, már feljogosítva érzik magukat, hogy azt csináljanak, amit akarnak. A babakocsival simán eltorlaszolják a helyet a boltban, meg lazán beállnak a sor közepére, meg sem akarják nézni, hogy hol van a sor vége. A gyógyszertárban is nemrég egy anyuka bejött a kisgyerekkel és 3 ember elé beállt, amikor sorra került volna, akkor meg tette a hülyét, így a mögötte lévő mondta neki, hogy menjen nyugodtan. Én szívem szerint rászólnék az ilyenekre, de nem merem a többi ember miatt, mert ki vagyok én, hogy valakit kritizálok aki gyerekkel van, hiszen biztos sietnie kell, meg amúgy is nézzünk el neki mindent a gyerek miatt. Ti mit szoktatok tenni ilyen helyzetben?

2014. dec. 27. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem engedem be magam elé a sorban, a babakocsit arrébb tolom, ha útban van, stb.
2014. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

Had legyen már bunkó, ha gyereke van!

Van fogalmad róla mennyi időt elvisz egy gyerek.

Az ember ott spórol időt ahol tud, ha gyereke van..

Legyél már udvariasabb b*szod.


Én inkább arra vagyok allergiás ha pl egy nyugger valamit nem tud, elkezd hezitálni, és még futja is a tiszetlet köröket meg elvárja hogy őt ott helyben kiokosítsák csakmert ő hülye, ahelyett hogy tenné a dolgát és minnél hamarabb végezne.


Na ez tényleg gáz, de a babakocsi nem..

2014. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

még gyerekorvos járok, mert nappalin tanulok... hát a kisgyermekes anyák állandóan bepofátlankodnak a sorba.. és érdekes bent dekkolnak 10 perceket, úgyhogy a gyerek ott sincs vele... hát marha jó amikor egy igazolásért mennék és a sok retard meg előre engedi.

és ilyenkor nincs beleszólás, mert maga elé engedte, én meg mögötte vagyok.

amúgy nem idegesítenek, de ez tényleg pofátlanság, amikor bekérezkednek hamarabb, csak mert gyerekkel vannak. de gyesen van otthon van egész nap , nekem meg dolgom lenne,sietnék..

majd lehet leszek én is ilyen helyzetbe, de nem szeretnék visszaélni vele, csak azért mert babakocsi van nálam.

2014. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem senkit semmi nem jogosít fel a bunkóságra. Miből gondolod hogy bárkivel bunkó voltam, ismersz engem? Tudom, hogy sok időt elvesz a gyerek, de ne vegye már senki evidensnek, hogy bepofátlakodhat a sor közepére a gyerek miatt. Ha valaki kedvesen szerényen viselkedik akkor természetesen elengedem, meg átadom a helyem, de ha már magától értetődőnek veszi, hogy neki minden jár, mert gyereke van, akkor arra szívem szerint rászólnék, hogy vegye már észre magát.
2014. dec. 27. 15:32
 5/19 A kérdező kommentje:

'de gyesen van otthon van egész nap , nekem meg dolgom lenne,sietnék.."

ott a pont. és igen, én sem élnék vele vissza, ha gyerekkel vagyok, hanem szépen meghúznám magam, mint ahogy egyébként is.

2014. dec. 27. 15:33
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Nemtom kérdező!

Te voltál katona?

Az alapkiképzésen beleverik a kopaszokba, hogy gyereket és nőt előre, aztán a sebesültek az öregek és a férfiak például egy kimenekítés esetén.

2014. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én is nő vagyok.
2014. dec. 27. 16:02
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg végképp nem értem mi bajod!


Más tud udvarias lenni aki még tged is előre enged, neked meg már nem fér bele?

2014. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

6# ezt pl a titanicnál tényleg jó ötletnek tartom, hogy ott is nők meg a gyerekek szállhattak először a mentő hajóba.

meg udvariasabbak a nőkkel, gyerekekkel.

de ez attól továbbra sem jogosítja fel a kisbabás nőket, hogy pofátlanul visszaéljenek a helyzetükkel.

2014. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utálom őket: az, hogy szült egy újabb kölyköt - akiből lehet atomtudós, de kukás is a későbbiek során - még nem jelenti azt, hogy a "Tökéletesség mintaképe" címet magukénak kellene érezniük.
2014. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!