Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonsági őr szakma jó?

Biztonsági őr szakma jó?

Figyelt kérdés
Szakma kellene és igazából nem értek semmihez sem fősulira járok levelezőn és kellene valami , hogy ne közmunkás legyek a faluban. Mivel polgárőr vagyok arra gondoltam jó lenne egy biztonsági őr szakma vélemény kellene jó vagy nem jó mindent amit tudtok kellene nekem az információ. Jelenleg 50.000 ft-t keresek amiből nehéz megélni. Érdekelne a fegyvervizsga is.

2014. dec. 29. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyon rossz.

Minimálbért kapnak (vagy az alatt feketén), nagyon unalmas munka, valahol meg kifejezetten veszélyes.

2014. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egy álommeló! Sok tényezőtöl függ hogy jó-e vagy sem de többnyire inkább Nem! Néha ki lehet fogni olyat amire azt mondom hogy Talán elmegy de ez is csak ideig óráig tart. És az 1-es válaszában is van igazság bőven! Meg attól is függ hogy az ország melyik részén van! De ez csak ilyen tengődésre szolgál! Ha éppen el tudsz vele helyezkedni! Szerintem jobban jársz ha például elmész pék mellé segédmunkásnak. Biztosabb a fizu kb ugyan annyi és még a kutyád is péktermékeket fog enni éjjel nappal!
2014. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!