Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztonsági őr szakma önéletraj...

Biztonsági őr szakma önéletrajzba?

Figyelt kérdés

brahiból elvégeztem egy ilye, bizt őt, vagyonőr tanfolyamot, de nem akarok dolgozni benne. Úgy volt, hogy megismerkedtem egy lánnyal és nyaggatott h kisérjem már el. és ott ragadtam... de nem is ez a lényeg. Most elsejétől megszűnik a munkahelyem, és önéletrajzot kell írnom. Jó ötlet beleírni, hogy van egy ilyen vagyonőri papírom?

- Mert mondjuk egyrészről nézhetik úgy is, hogy milyen, hajlandó még tanulni is, mésrészről meg, fúú biztos bunkó őr. Írjam bele v hagyjam ki belőle? Ti mit tennétek?


2011. júl. 26. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi volt a tanfoylam ?:D

szerintem írd bele

2011. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lány többe kerül :P
2011. júl. 26. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ attól a szakmától, amiben el akarsz helyezkedni.
2011. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzot érdemes mindig egy picit hozzá idomítani az éppen megpályázott álláshoz. Ha valami biztonságtechnikával kapcsolatos területre jelentkezel akkor érdemes beleírni, más esetben szerintem hagyd ki
2011. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

00:24-nek:

Szerintem is ez a legjobb megoldás. Köszönöm a válaszolkat!

2011. júl. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!