Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap hétfő és menni kell...

Holnap hétfő és menni kell dolgozni, ti nem vagytok rosszul?

Figyelt kérdés
én már rosszul vagyok, utálok minden munkát ami csak létezik a földön, szeretnék megpusztulni!

2015. jan. 4. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de,mert pánikrohamom szokott lenni a metrón,... a melóval nincs bajom,csak a közlekedéssel :(
2015. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Akkor mondj fel. 2 hét itthon herézés volt, valamikor pénzt is kell keresni.
2015. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Utalom a munkahelyem es azokat is akikkel egyutt dolgozok.
2015. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én december közepén felmondtam az egyik munkahelyemen, és azóta egészen más lettem, nyugodt, végre tudok mosolyogni meg enni. Néha muszáj lépni.

PEdig a munkát és az ügyfeleket imádtam, de a főnök éjféli jajholnaphozzmagaddalkavétejszínt telefonjai kicsináltak.

2015. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én holnap vizsgázni megyek, és kedden is, nem sokkal jobb a helyzet.
2015. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem bánom 2 hétig egyedül voltam. De nem kell menni, mert lerohad a céges autó. Lassan szét is rohad az a sz@r. :-)
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
drukk, ötös :) Én majd 16-án megyek kettőből. Addig meló...
2015. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Már várom a kollégák kérdésdömpingjeit: "Mikor lesz ez, az, amaz? Én nem ilyet akartam, hanem olyat. Miért nem kapok olyat?". Csak ezek miatt várom már...
2015. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Te most azt hiszed,hogy a laza menő jóarcokhoz tartozol?

Egy tapladék prOli vagy,a társadalom nyűgje,akinek tényleg jobb lenne megpusztulni.

Egyébként tök egyszerű,lépj ki a munkahelyedről.


Én például már alig várom a reggeli kezdést,a mindennapok normális rendjét.

2015. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem jó volt itthon ez a kis pihi főleg hogy én már 15-től végeztem mivel akkor vettem ki a még megmaradt szabadnapjaimat. Én szeretek be járni dolgozni, elvagyok ott az emberekkel néha vannak olyan napok amikor alig várom hogy elszabaduljak, de én szeretek bejárni, nem szakadok meg, emberek közt vagyok, meg jókat szoktunk hülyéskedni is.

Nekem egyedül a koránkeléssel van a bajom mert sajnos nem vagyok hozzászokva hogy korán kell kelnem és ezt sosem szerettem, és egyedül az zavar még hogy rögtön 6 napot kell mennünk, de annak viszont örülök hogy délelőttös vagyok így végül is csak a fél hétvégém ugrott.

2015. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!