Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap hétfő és menni kell...

Holnap hétfő és menni kell dolgozni, ti nem vagytok rosszul?

Figyelt kérdés
én már rosszul vagyok, utálok minden munkát ami csak létezik a földön, szeretnék megpusztulni!

2015. jan. 4. 17:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Munkával nincs baj, de a korán keléssel. Áh sosem fogom megszokni!
2015. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én ma már dolgoztam,azt hittem ennyi pihi után ,jobb lesz...Tévedtem utálok dolgozni,és nincs olyan munka melyet ne utálnék meg bizonyos idő után.

Megértlek..

2015. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3 hetet itthon voltam, most go back a suliba. én se várom, se az ismerőseim. ilyenkor mindig nehéz:S de vigasz, hogy hamar vissza lehet rázódni
2015. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
meg tudom érteni a kérdezőt.én 12 óráztam egy gyárban régebben. minden élet kedvemet elvette, borzasztó volt
2015. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Két hétig nem dolgoztam. Ennyi pihi után igencsak hozzá lehet szokni a nagy szabadsághoz, ahogy velem is történt. :D

Én a társaság miatt vágyom vissza, a munka már kevésbé vonz, de hát nincs mese, vissza kell rázódni. :)

A koránkelés amúgy engem is megvisel, főleg most fog, mivel a szabi alatt 10-11 óráig húztam a lóbőrt. :D

2015. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én csak szerdán megyek, de én is rosszul vagyok már... váltáson gondolkozom a jobb munka reményében, de leghamarabb azt is csak bő fél éven múlva tudok, de az is lehet hogy maradok ahol vagyok, mert a váltás sem egyszerű.
2015. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9-es, itt egyedül veled van a baj. Mi az, hogy a mindennapok normális rendjét? Mi az, hogy normális? Neked az a normális, amikor minden ugyanúgy történik, semmi változás sincs? Tehén vagy? Az ilyen emberekből lesznek az agyatlan robotok, akik azt követik, amit mondanak nekik. Egyébként én sem akarok menni, nem szeretem, hogy a fizetésem elég nagy részét elveszi az állam, pedig szüksége se lenne rá, csak ugye még több és több pénz kell.
2015. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!