Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Évi öt táppénzes nap sok?...

Évi öt táppénzes nap sok? Mennyit tolerál a munkahelyetek?

Figyelt kérdés
Előző munkahelyemen nem jöttem el soha táppénzre, mert lehetett otthonról.dolgozni, így nincs tapasztalatom. De a szabit meg sajnálnám erre.
2015. jan. 7. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmomdtak,h nincs tappenz.Es ez ar tobb helyen igy volt.

Tobb hetet dolgoztam mar betegen.Mert ugye igy lasabban gyogyulsz...

2015. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

40 munkanapot voltam betegszabin es 20 munkanapot fizetette szabin+7 fizetesnelkuli szabin. Tolerálta munkahelyem, de összeteszem a kétkezem, hogy ilyen rendes, megértő a melóm... 4 éves gyerekem van, segítségem semmi, tehát nincsennek nagyszülők, vele voltam otthon főleg mert állandóan amióta ovis taknya-nyála egybefolyik és így nem mehet. Egy szót sem szoltak!

2015. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
masodik vagzok, tehat meg en is belatom, hogz ami nalam volt ay tulyas, de mas lehetosegem nem volt, csak imadkoyni nehogz kirugjanak...meg igz is mikor a gzerek nem volt annzira beteg, hogz ay anza kellejen neki, bebisitter vigyazott rá, h ne hianyozzak annnyit. Nekem az a mázlim, hogy azt a nyelvet amit én beszélek, nagyon kevesen beszélik ebben az országban, ezért nem rúgtak még ki. De a kérdésedre válaszolva az évi 5 nap az szeritnem bőven bele kell, hogy férjen!!!
2015. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy munkahelyem még lehet több az életben. Egészségem csak egy van.

Nem szeretek táppénzen lenni, hetente egy tizes mínusz kb a fizumból, de ha az ember beteg, akkor figyeljen oda magára, és igenis az egészsége legyen az első, amit szem előtt tart.

Régebben én is csak a legvégső esetben mentem táppénzre, de aztán tavaly tavasszal ezt majdnem nagyon emgszívtam. Nem akartam táppénzre menni, inkább bejártam betegen dolgozni. Nagyon kevésen múlott, hogy nem marad maradandó bajom. Annyit meg nem ér az egészségem, amennyit betegen abban a pár napban kerestem. Ráadásul mivel utána elképesztő módon lebetegedtem, az eredetileg 1 hetes táppénzből lett 4 hét. Anyagilag is megszívtam, rest voltam rendesen, 5 munkanapon át kifeküdni a betegséget, erre nesze neked, majdnem egy hónapig nyomhattam az ágyat.

2015. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy sok,tényleg az egészség a legfontosabb,mondjuk én eleve beteg gyerekek között dolgozok, nem óhajtanám megfertőzni őket, nekik nagyon gyenge az immunrendszerük.
2015. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!