Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok dolgozni, mert utálom az embereket/emberekkel való érintkezést?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 20:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
Arra nem gondoltál hogy allatokkal foglalkozz? Ok megsem emberek de nagyon kellemes tud lenni a tarsasaguk, mert sajnos sokkal ertelmesebbek.. egyebkent annak oka van hogy elvesztetted az emberekbe vetett hitedet es ez nagyon szar erzes, velem is volt mar ilyen, en nem a pszichologust ajanlom hanem egy buddhista tanitot (vallastol fuggetlen!) Tiz perc alatt megoldotta a problemaimat, sok sikert!
2015. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
keress táv munkát,legyél író,művész aki a néptelen tájból merit ihletet,és adj nekem 300000ft-t,nem kell egyben,3X100 is jó.
2015. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gasistar válasza:
Tedd azt amit akarsz, de a lényeg, ha annyi pénzed van pohár helyett kókuszból igyál!
2015. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed sz*rj le mindenkit és utazgass.
2015. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:

Szerintem mindenki utál emberek között dolgozni(talán még az is aki nem vallja be) de hát sajnos mai társadalmunk sajnos így működik hogy egy munkahelyen eggyütt kell dolgoznunk otthon a családdal eggyütt kell működnünk stb ,mivel a hála ennek a csodás modern túlnépesedett világunknak :-( , közösségi társadalomban való létre vagyunk kárhoztatva 7.5milliárdan,ezen a apró földgolyón.

Olvasom hogy gazdag vagy.Az jó.Akkor bizonyára nem szorulsz rá arra hogy hogy egy munkahelyi közösség sz.passon napról-napra.Szerencsés vagy.Vannak elszigetelt egyedül élő emberek,szerintem egyre több ilyen lesz.Én azt mondani,hogy magamat se tudom elviselni nem hogy a másikat meg a harmadikat ;-Đ

2016. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Baltaarcúu válasza:
Ajánlották a raktáros munkát előttem....hát ott is emberi lények vannak,sőt a parasztabbja,a góréról már nem is beszélve...szval az utazgatást,építgetést,kertészkedést ajánlom....
2022. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!