Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érdemes orvosnak tanulni?

Miért érdemes orvosnak tanulni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 19:14
 1/9 Totkaxxx18 válasza:
11%
Mert akkor biztos a jővőd anyagilag!:)
2015. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hivatásom, de pontosan nem tudnám megmondani miért.


Talán mert nagyon sok és intenzív inger ér, sokkal több dolgot élek át, tapasztalok mint a más szakmában dolgozók, továbbá lenyűgöz az emberi szervezet :-)


Az anyagiakkal nem értek egyet, az állás biztos, de közel sem olyan egyszerű, mint azt sokan hiszik. (Legalábbis fiatalként, nem hálapénzes területen.)

2015. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyásznak érdemes ha szereted a nőket.
2015. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as hülyeséget ír, de úgy gondolja nyilván, hogy poén. Nem az. A nőgyógyásznak a nő a munka tárgya. Én még olyat nem hallottam, hogy egy kazánkovács beindult volna egy nagy kazán láttán.
2015. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvosnak akkor érdemes tanulni, ha gyógyítani akarsz.
2015. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Bár nem kazánkovács vagyok, csak patkókovács, de beindulok a lovak látványára.
2015. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor válaszd, ha tényleg komolyan gondolod! Rengeteget kell tanulni, és volt már, hogy párkapcsolatom bánta. Nincs idő hobbikra, bulizásra. Ami elmaradhatatlan az a szorgalom és az elhivatottság. Ha az egyik hiányzik, nagyon nehéz lesz végigcsinálni. 21n
2015. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél a szüleiddel lakni még felnőttként sokáig,ha szeretnél 120 ezerért gályázni és este 7 ig dekurzusokat körmölni,ha szeretnél kritikán aluli körülmények között dolgozni nap mint nap,ha szeretnél a nagy magyar átlag modortalan és ápolatlan emberekkel foglalkozni,ha szeretnél egyszerhasználatos eszközöket többször használni,ha nem akarsz sem anyagi,sem szakmai megbecsülést és persze te SEM tiszteled a betegeket,ha NEM terved hogy külföldön nyaralj,hogy belátható időn belül önálló egzisztenciát hozz létre,normális autód és otthonod legyen és ezekhez még kellően magasan is hordod az orrod akkor orvosnak tanulsz.
2015. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, tényleg ennyire rossz a helyzet? Tapasztalat? Ha megkérdezhetem, milyen orvos vagy?
2015. jan. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!