Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a szerencsésebb személy...

Melyik a szerencsésebb személyiség új munkahely esetében?

Figyelt kérdés

Az, aki inkább mindent megkérdez 2x, csak jól csinálja, tehát a maximumra törekszik.

Vagy az, aki lazább, tehát nem kérdezősködik, megcsinálja a feladatot úgy, ahogy ő gondolja, aztán, ha nem jó, majd kijavítják.

Én sajnos az első csoportba tartozom, és úgy érzem ez nem szerencsés. Nem szeretem elrontani a dolgokat, kissé perfekcionista vagyok, ezért mindig megkérdezem, hogy "így jó lesz?". Nehéz ezt levetkőzni... Ti mit gondoltok erről?


2015. jan. 12. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a lehető legtöbbet igyekszem kérdezés nélkül ellesni úgy, hogy eleinte mindenre nagyon figyelek. Amit nem tudok azt csak egyszer kérdezem meg, hogy ne tűnjek hülyének. Inkább viszek magammal egy füzetet és tollat, és felírom.
2015. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez az adott helytől függ, és a konkrét munkától.

Nyilván van olyan hely, ahol nem lehet csak úgy csinálni, ahogy gondolom és majd kijavítjuk, mert a kijavítás mondjuk anyagi kárral jár, vagy nem fér bele a határidőkben, stb.

De biztosan van olyan, ahol ez nem gond.

A kollégáktól is függ. Engem nem zavarna az állandó kérdezgetés. De biztosan van, aki nem ilyen barátságos :)

2015. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!