Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel lehet közalkalmaz...

Érettségivel lehet közalkalmazottnak jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy?

Hová kell beadni a jelentkezési anyagot,ami mit tartalmazzon?



2015. jan. 14. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel a munkanélküli központba, de egy évnek el kell tellnie, hogy behívhassanak közmunkára vagy kapjál segélyt.
2015. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos ez nem jarhato ut.
2015. jan. 14. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
De mehetsz munkaügyi tanfolyamokra amiért fizetnek, ha felvesznek. Ideiglenes megoldásnak jó.
2015. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Idén egyetemre szeretnék menni,csak azért kérdeztem meg mert bármilyen munka jól jönne,amit suli mellett tudnék űzni.

Csak annyira hogy párommal felesben fizetett albérletet tudjam fizetni.

2015. jan. 14. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem, akkor te KOZFOGLALKOZTATOTT akarsz lenni, nem kozalkalmazott, mint pl. a tanarok, okmanyirodasok, stb.

Nappalis tanuloi jogviszony mellett nem lehetsz regisztralt allskereso, igy kozfoglalkoztatott sem.

Keress diakmunkat, telefonos ugyfelszolgalatost, es bevasarlokockaba kasszast mindig keresnek. Es jobban fizet, mint a kozfog, ami ha nincs szakmad, csak erettsegid, egy rohely, egy allamtitkar egy heti kavepenze korulbelul.

2015. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Diákmunka kilőve mert nem vagyok diák,és azok között ritka a hosszútávú.

Jelzem nem pesti vagyok

2015. jan. 15. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:

melyik varos egyetemere mesz? Ott erdemes korulnezni munkaugyben. Videken sokkal nehezebb reszmunkat talalni. En itt Pesten kerestem majus ota hetvegi munkat. Minden ismerosnek szoltam, tudtak h. keresek. Vegul a szomszed beajanlott egy boltba. Hala a tekintetesurak vasarnapi boltbezarasanak, ez is meghiusult. Szoval nehez.

Kozfogira nem mehetsz nappali tagozat mellett, mint mar irtam, ezert erdemes megmozgatni minden rokont, ismerost, bar ha munkarol van szo, sokan szettarjak a kezuket, tapasztaltam.

2015. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a kapcsolatokbak híján vagyok,egy ideje már nem is levelekt küldözgetek,meg online meg önéletrajz satöbbi.

Személyesen érdeklődöm potenciális helyeken,de SEMMI.

2015. jan. 15. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!