Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaügyi központ 6 év...

A munkaügyi központ 6 év alatt miért nem közvetített még ki sehova sem dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresik meg őket a munkaadók.
2015. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Engem sem.Soha.Vicc az egész!Nekik azért van munkájuk,mert nekünk nincs:)
2015. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Látom van itt munkaügyis is, mert a 2. le lett pontozva :) Szerencsére nem szorultam a munkaügyisekre, de manapság, az internet korában, nem sok létjogosultságát látom. A zsíros állások pedig személyes kapcsolatok alapján dőlnek el
2015. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. volt olyan, hogy a munkaügyi központból is kértük, hogy közvetítsenek ki embereket arra a pozícióra, amire kerestünk és 2 hónappal azután reagáltak, hogy már rég felvettünk addigra valakit.
2015. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom valakinek aki ott dolgozik, a rokonát.
2015. jan. 17. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom van itt munkaügyis is, mert a 2. le lett pontozva :) Szerencsére nem szorultam a munkaügyisekre, de manapság, az internet korában, nem sok létjogosultságát látom. A zsíros állások pedig személyes kapcsolatok alapján dőlnek el"


ahogy téged is lepontoztak, de ezzel ne foglalkozz, sok embernek fáj az igazság. amúgy teljesen igazad van. ma már nem sok értelme van a munkaügyi központnak, de legalább jó pár ember megél abból, hogy ilyen kamumelót végez a münkaügyiben.


kérdező, egyrészt nincs is munka, a másik meg, h a munkaügyiben nem is nagyon érdekli őket az egész. nálunk konkrétan félév alatt 3-4 melót ajánlottak, a többségére nem is voltam alkalmas a végzettségem alapján. ja meg berendeltek havonta találkozóra, h elmondjam, nem változtak az adataim. olyat is csináltak, h küldtek levelet, h menjek be x munkahelyre, írassak alá vmi papírt, h voltam ott, aztán menjek be azon a héten vissza hozzájuk is, h mutassam be, h tényleg voltam ott. ja és ezt 1 héten belül intézzem el, különben törölnek. ezt is azért csinálják, h úgy tűnjön, hasznosak, de amúgy ha van otthon interneted, akkor semmi szükséged rájuk.

a munkaügyiben dolgozó emberek 90%-át nyugodtan el lehet küldeni, gyakorlatilag semmit nem csinálnak.

2015. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!