Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki diplomásan takarítani?

Ciki diplomásan takarítani?

Figyelt kérdés
Olyan élethelyzetbe kerültem, hogy minden plusz munkát szeretnék elvállalni. A végzettségemmel jelenleg nem tudtam elhelyezkedni, ezért takarítást is elvállaltam. De annyira tartok attól, hogy összefutok volt kollégákkal és meglátnak.Jó, nem utcát sepregetek, egy szalonban takarítok. Voltatok már hasonló helyzetben?
2015. jan. 19. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha összefutnál ismerőssel,megemlítheted neki, hogy állást keresel , nem tud valamit?
2015. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha nincs más, valamiből meg kell élni. Aztán csak akad valami jobb.
2015. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Attól még hogy diplomás vagy (mint én meg sok millióan), nem vagyunk többek, vagy jobbak, tehát nem kell azt hinni, hogy TE vagy a világ közepe.


Nekem is volt ilyen szitu.

Csináld azt, hogy valami távolabbi helyre mész, ahol valszeg nem találkozol szembe senki ismerőssel, esetleg ha mégis látnál valakit akkor ha időben észreveszed, arrébb mész, plusz ha már minden kötél szakad mondd azt, hogy most épp valamelyik ismerősöd helyettesíted vagy valami hasonló történetet találj ki!


Én egyszer egy cégnél dolgoztam biztonsági őrként és pont ettől féltem, hogy mi lesz ha valaki meglát, hisz Magyarország a 15. században él, és nálunk NEM természetes ha egy nő buszvezető, vagy mérnők vagy hasonlók. Aztán mivel tudtam, hogy én egy közvetítő cégen keresztül dolgozom sza...ért-hu...ért, arra gondoltam, hogy ha ilyen szituba kerülök, akkor csak annyit mondok, hogy az egyik emberem helyett nem találtam mást és én ugrottam be.

2015. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Magyarország a 15. században él, és nálunk NEM természetes ha egy nő buszvezető, vagy mérnők vagy hasonlók."


Én építésznek tanulok, lassan több a lány mint a fiú. de kivitelezésben is akadnak nők, dolgoztam is velük. Meg villamost is elég sok nő vezet.


Amúgy meg ciki-nem ciki, megélni meg kell valamiből.

2015. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az emberej megertik.... Te megtetted amit lehetett a diplomahoz vezeti utig de arrol nen te tehetsz hogy ez a **** kormany mindent elvesz az orszsgtol es igy allasod sincsen..... Szoval szerintem nem az. Mindenki megerti
2015. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsanat az elirasokert telefonrol vagyok
2015. jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) A célt kell szem előtt tartanunk! Az álmainkról nem szabad lemondani, még akkorsem ha göröngyös az út! Hátha nem jön arra senki :P
2015. jan. 20. 07:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
és kit érdekel, hogy mit szólnak a kollégák? az lenne a gusztustalan, ha azt mondanád ilyen helyzetben "én diplomával nem megyek el takarítani"...éhen is halhatsz azt akkor sokra mentél a diplomával :)
2015. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, persze igazad van! Különben én sem vállaltam volna el... csak egyszerűen rossz érzés, amikor az ellendrukkerek dörzsölik a tenyerüket... ennyi azt hiszen...
2015. jan. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!