Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfiak számára női vezető?

Férfiak számára női vezető?

Figyelt kérdés
Férfiként milyen érzés, hogyha egy nő vezetése alatt kell működnöd? Hogy érzed egy ilyen helyzetben magad, és hogy, ha férfi a vezető?
2015. jan. 24. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hogy erted mint parkapcsolat es a no dominans vagy mint a kocsi hajtas?
2015. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Bár én nő vagyok, de úgy tanultam anno, hogy minden ember EGYENLŐNEK születik fajra, nemre és vallásra tekintet nélkül.

Tehát SENKI nem kevesebb, mert nő vagy férfi, vagy zsidó vagy cigány, vagy akárki!

Úgyhogy kicsit gáz, hogy ilyen kérdést teszel fel, az kb. olyan, mintha "milyen az mikor egy nő buszvezető?" Vagy mit szólnátok hozzá, ha egy cigány nő polgármester lenne?

2015. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
#2 attól még, hogy egyenlőnek képzeled magad a férfiakkal, nem vagy az. Ha szerinted mégis, akkor legközelebb felcipelheted te is a hűtőt az emeletre, nem kell a férfiakra várni...
2015. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
OFF: A hűtős válasz mekkora! XD Szerinted a fizikai fölény jelenti a magasabb rendűséget?
2015. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Elfogadnék bárkit főnöknek, aki alkalmas a feladatra, nem érdekelne a neme.


F

2015. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Vannak női és férfi feletteseim is és nem zavar. Tulajdonképpen nem is érdekel, a felettesem és kész.
2015. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Joci_27 ***** válasza:
56%
2-es, szerintem nem fogtad fel a kérdést. A női főnökök... volt már női főnököm, akire se szakmailag, se emberileg nem lehetett felnézni (és nagyon finoman fogalmaztam). A női főnökök sokkal hajlamosabbak a személyeskedésre és kicsinyesek (főleg a női beosztottaikkal). Engem férfiként nem zavart különösebben, hogy egy nő volt a főnököm, inkább az zavart, hogy egy dilettáns félanalfabéta seggnyaló volt, aki benyalta magát a tutiba. Nem is volt hosszú a "karrierje". A feministák meg vegyék figyelembe, hogy egyenlőek vagyunk, de nem egyformák. Persze volt már piszkos gennyláda főnököm, aki férfi volt, szóval az illető neme önmagában nem sokat jelent.
2015. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1-es: nem párkapcsolatról van szó.

Munkahely témába írtam a kérdést, így munkahelyi szituációra értettem, de pl. egy hobbinál lehet ilyesmi.


Arra kérném tehát a férfi olvasókat, hogy ÉRZÉS szinten milyen ez, ha erről írnának, hogy a belső világuknak ez hogy esik...

2015. jan. 24. 20:15
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, alakulnak...
2015. jan. 24. 20:17
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán. Az ilyen beszólogatós f**zfejekkel viszont könnyen megeshet, hogy addig verem, amíg mozog ;)
2015. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!