Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinál egy kontroller...

Mit csinál egy kontroller (pénzügy)? Mennyire monoton a munka?

Figyelt kérdés

Nem pénzügy-számviteli karon fogok végezni most júniusban, hanem nemzetközi gazdálkodást tanultam; viszont olvasgattam/hallottam arról, hogy kontrolling, és érdekelne a munkaterület.


Számvitelt egy szemeszterben tanultunk csak (lazán kezelték) ellenben nagy hangsúlyt fektettek a statisztikára, illetve az SPSS-re, statisztikai elemzésekre, matematikára.

Érdekel is, mind a statisztika, mind az elemzések készítése, következtetések levonása.

Igazából bármi érdekel, ahol számolni kell, vagy kalkulálni, elemzéseket készíteni és az alapján dönteni valamiről.

Árképzés is érdekelne (marketinget is tanultam, több féléven át.) SAP rendszert is ismerem, tanultam egy fél évig.


Elmehetek junior kontrollernek úgy is, ha nem pénzügy-számviteli karon tanultam? Illetve érdekelne, hogy bővebben mit is csinál a kontroller, mennyire monoton a munka?



2015. febr. 3. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!