Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsolnátok a kolléganőm...

Mit tanácsolnátok a kolléganőmmel szemben?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok ezen a munkahelyen, ő egy éve van ott.

Amióta én ott vagyok is elég sűrűn variál. Ő neki sokszor van programja mikor nem tud jönni dolgozni, és az is sokszor előfordul hogy ő cserélni akar.Részletesen:

Élelmiszer boltról van szó, és ugye hétfőtől vasárnapig nyitva vagyunk reggeltől este 8 óráig.

Szabadnap kettő van egy héten, nekem egy csütörtök, neki egy szerda, na meg valamelyik a szombat vagy a vasárnap közül.

2-2 ember van műszakba a másik pedig főnök vagy boltvezető.



Nos, a kolléga nő kért március első hetére egy hét szabadságot (akkor jön haza a pasija külföldről) helyette kell menni dolgozni, nekem pluszban kell menni 16 órát még az én műszakomon felül.



Megkért a fönők hogy osszuk be ezt az én műszakomban lévő kolléga nővel, megtörtént, és mondta majd beszéljük meg a kolleginával mikor adja ezt vissza!

Én szerettem volna egy napot még pedig február 20-ára hogy akkor menjen be helyettem mert akkor így egybe lett volna 3 szabadnapom, mert az én párom is akkor jön haza, és ő csak 3 napot lesz itthon.

Viszont helyből visszautasítottam hogy neki táncfellépése lesz és ő ezt nem tudja vállalni. Nem mondtam rá semmit, hát rendben.



Viszont én a főnöknek közölni szeretném hogy többet ne kérjen meg engem legalábbis semmilyen cserére, meg arra hogy helyette bemenjek, mert nem fogok!

Ha csak az számít hogy ő mit akar és neki mi a jó akkor nekem is az fog.



Mit mondanátok tennétek?????


2015. febr. 6. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt, amit te.

Nem cserélnék többet, és elmondanám az okot a górénak is, nehogy véletlenül elinduljon egy olyan pletyka, hogy te vagy a szar. Menj elébe ennek a dolognak, és tisztázd előre, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy cseréltél, mert problémás a visszaadás.

2015. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a főnökkel, biztos megérti. Ha meg nem, a váltás lenne a legjobb, de legalább is ne cserélj vele többet, és hajtsd be keményen a napjaid.
2015. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenképpan szólj a fönöködnek, és ha nem segitene (de szerintem fog ;))akkor mondd meg a kolléganődnek hogy ez nem ér, mondj el mindent hogy ő elmehet te meg nem stb. de ne kiabálj vele vagy ilyesmi , csak nyugodtan.. ;) hajrá
2015. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre megmondhatod kolléganődnek is, a főnöködnek is, hogy tisztességes ember akkor adja vissza a kölcsönt, amikor kérik.

Te akkor mentél -kibúvó nélkül- helyette, amikor neki volt szüksége a cserére, te is akkor kéred vissza, amikor neked kell.

2015. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!