Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti bevallanátok interjún,...

Ti bevallanátok interjún, hogy levelezőn tanultok?

Figyelt kérdés
Sok állást szerintem ezen bukok el. Munkámat nem befolyásolná, dolgozni akarok, sulit se akarom otthagyni, már csak másfél év van vissza. Nem tudom, hogy mit tegyek, tartok attól ,h ha nem mondom el, később konfliktus lesz belőle. Vagy mondjam el és utána nyaljak be tövig? :(
2015. febr. 6. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nálam volt, amikor még előny is volt, hogy képzem magam, és nem ülök a popsimon. Ha ez valahol hátrány, hát úgy kell nekik.
2015. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ mit tanulsz, ha jól jön az adott munkahelyre még örülnek is neki. Én bele is írtam az önéletrajzomba, hogy még tanulok és tetszett a munkáltatoknak.
2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tetszene a munkáltatóknak hogy még képzettebb szeretnél lenni. Nem lehet hogy az állásinterjúkon bizonytalanságot, ezt a félelmedet sugárzod ki magadból? Légy magabiztos, büszke arra hogy tanulsz még, és arra a tudásodra is ami most van. Add el magad, nekem is így sikerült :)
2015. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is levelezőn tanulok. És még eddig egy állásinterjún sem volt belőle probléma. Megmondtam hogy egy nap sem maradok ki a melóból, sőt hétvégén is be tudok menni, aztán mindenki boldog volt.
2015. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!