Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális, hogy várom mikor...

Az normális, hogy várom mikor mehetek végre táppénzre?

Figyelt kérdés
Nem akarok súlyos beteg lenni, hogy az ágyból ne tudjak kikelni és csak vegetáljak, csak legyek annyira beteg, hogy az orvos kiírjon, de otthon tudjam végezni a teendőimet. Tudom, ilyenkor a fizetés is kevesebb, de én már "várom", hogy mikor leszek beteg...
2015. febr. 8. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem normális.
2015. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
menj szabira, az nem kevesebb.
2015. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többet pihenj, amikor van rá módod. Időben feküdj le, hogy kialudd a 7 óra alvásidőt. Lassabban mozogj, de rohangálj, mert hamar kifáradsz. A házimunkáidat oszt be, ne végezz el mindent egyszerre. Esetleg lehet szívproblémáid is, ha ennyire könnyen elfáradsz. Érdemes kivizsgáltatnod magad kardiológián. Kérj oda beutalót.
2015. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

5 hónap múlva megyek kardiológiára (akkor kaptam időpontot).

Pihenek eleget, legalábbis hétvégén kipihenem, amit hét közben nem tudtam.

2015. febr. 8. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor a fáradékonyságod a szívproblémáidból, szívelégtelenségből ered. Ne fáraszd le a szíved a rohangálással, idegeskedéssel. Ha megkapod a gyógyszereidet, akkor rendbejösz.
2015. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rühelled a melód, inkább válts munkahelyet. Nem élmény nyilván felkelni reggel és elvánszorogni a munkahelyig, de ez a kötelességed. Válts akkor és csinálj olyat, hogy otthonról dolgozhass.
2015. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os! Ennyire nem lehetsz ostoba! Most írta, hogy kardiológiára kopott beutalót, tehát szívproblémái vannak, ebből adódik a fáradékonysága!
2015. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy kardiológia beutaló még nem jelenti azt, hogy valóban a szívével van gond. eleve a kérdező nem is írt olyat, hogy erre utaló tünetei lennének, csak a válaszolók tippeltek erre. egyáltalán mennyi idős? húsz-harminc éveseknél azért nem kell rögtön szívproblémákra gondolni, de egy 40-50 évesnél már reálisabb.

lehet pszichés dolog is. munkahelyi stressz. rossz környezet, rossz hangulat. idegesítő kollégák, akik folyton csak piszkálnak.

nekem is van olyan ismerősöm, akit direkt teljesen kikészítenek a munkahelyén. főleg mióta megtudták, hogy 2-3 hónap múlva amúgy is más helyre menne. inkább ő is elment táppénzre arra az időre.

2015. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!