Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok arról ha egy új...

Mit gondoltok arról ha egy új munkahelyen gyűjtés van a távozó kollégának aki helyett téged vettek fel, s nem valami lelkesen adta át a feladatokat. Önszántából távozik, nem sokáig dolgozott ott. Beszálltok az ajándékba? Mennyivel?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék beszállni
2015. febr. 11. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

akkor ne szállj be. Miért is tennéd?


Nálunk is van ilyen hülyeség, szerencsére csak az ad aki akar. Én pl mindegyikből kimaradtam, mert egyik távozó kollégát se ismertem eddig.


Amúgy meg képmutatás, mert búcsúzkodnak tőle, aztán amint elment lesz@rják, soha senki nem fogja még felhívni sem, hogy, hogy megy sora!

2015. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én régi kollégának se szállok be, még akkor se, ha nem én jöttem a helyére, vagy ha én régebb óta vagyok a cégnél. Nem bunkóságból, de ha nem kedvelem, akkor minek nyaljak neki. Ha meg kedvelem annyira, hogy adjak neki valamit, akkor majd adok neki én valami személyeset.
2015. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az odáig rendben van, ha a régi munkatársak valami kis búcsúajándékot vesznek a távozó munkatársuknak. Bár én személy szerint ezt is felesleges felhajtásnak találom.

De most annak, akit a helyére vesznek fel, ergo valószínű, még csak nem is ismeri, neki ő nem volt senkije, se munkatársa, se barátja, ismerőse, miért kéne pénzt adnia?

2015. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!